Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

10 TL BEDAVA YAKIT İÇİN ÖNCE KİPA’YA SONRA TOTALE

01 – 21 Kasım tarihleri arasında, Kipa mağazalarından ve Kipa Kapımda online alışveriş mağazasından tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş ya...

01 – 21 Kasım tarihleri arasında, Kipa mağazalarından ve Kipa Kapımda online alışveriş mağazasından tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapan Club Total Card üyesi müşteriler Total istasyonlarında geçerli 10 TL bedava yakıt kazanıyor. 

 Total ve Kipa işbirliği çerçevesinde, Club Total Card sahipleri, 01 – 21 Kasım 2014 tarihleri arasında Kipa’dan yaptıkları 75 TL ve üzeri alışveriş sonrasında anlaşmalı Total istasyonlarından Club TOTAL Card ile tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri yakıt alışverişine, Total istasyonlarında geçerli 10 TL bedava yakıt kazanıyor. 

Kampanya kapsamında kazanılan 10 TL değerindeki bedava yakıt hediyesi, 30 Kasım 2014 tarihine kadar akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılabiliyor. 

Club Total Card sahiplerinin kampanyaya katılması için, öncelikle Kipa’dan 75 TL ve üzeri alışveriş yapmaları ve alışverişleri sonrasında kazandıkları kampanya kodunu kartlarına kayıtlı cep telefonundan “KİPA” yazıp bir boşluk bırakarak 0532 750 04 96’ya SMS göndermeleri gerekiyor. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.total.com.tr veya www.kipa.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Hiç yorum yok