Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YOLA KARLI ÇIKMAK İÇİN HERKES EUROMASTER’A GELİYOR

Tüm müşterilerine lastik ve lastikle ilişkili hizmetlerin yanında, hafif araç bakımı konusunda da uzman çözümler sunan Euromaster, MICHELIN...

Tüm müşterilerine lastik ve lastikle ilişkili hizmetlerin yanında, hafif araç bakımı konusunda da uzman çözümler sunan Euromaster, MICHELIN Energy Saver otomobil lastiklerinde indirim kampanyası başlattı. 


Sonbahara girerken lastiklerini yenilemek isteyen sürücüleri servis noktalarına davet eden Euromaster, düzenlediği kampanya kapsamında MICHELIN 195/65 R 15 91H Energy Saver GRNX ebat lastikleri lastik başına KDV dahil 159 TL’den satışa sunuyor. 

‘11 Nokta Kontrolü’ de ücretsiz 15 Eylül – 11 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak lastik kampanyası kapsamında kampanyaya katılan Euromaster Servis Noktaları’na gelen tüketiciler, ayrıca sökme-takma, balans, rot ayarı gibi servis ve işçilik hizmetlerine de uygun fiyatlarla ulaşabiliyor. 

Ayrıca kampanya süresi boyunca tüketiciler, sadece Euromaster Servis Noktaları’nda ücretsiz sunulan ‘11 Nokta Kontrolü’ hizmetinden yararlanma fırsatını da yakalıyor. 11 Nokta Kontrolü aracın lastiklerinin yanı sıra, farlar, silecek, egzoz, frenler, fren hidroliği, akü, sıvılar, klima, amortisörler ve öz düzen kontrollerinden oluşuyor. 

Kampanyadan faydalanmak isteyen sürücüler, kampanyaya dahil olan kendilerine en yakın Euromaster Servis Noktası’nı www.euromaster.com.tr adresinden kolayca öğrenebiliyor.

Hiç yorum yok