Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLVO KOMPAKTLAR YOLA ÇIKIYOR

Volvo’nun kompakt makinaları “Küçük Makinalar Büyük İşler” konsepti ile Eylül ayında Türkiye’nin 6 ilinde düzenlenecek saha etkinlikleri il...

Volvo’nun kompakt makinaları “Küçük Makinalar Büyük İşler” konsepti ile Eylül ayında Türkiye’nin 6 ilinde düzenlenecek saha etkinlikleri ile makina sahipleri ve operatörlerle buluşmaya hazırlanıyor. 

Farklı işlere uygun ürün gamı ile maliyetleri azaltıp, sektördeki iş ortaklarının kârlılığını artıran Volvo, daha fazla değil daha verimli çalışmayı sağlayacak ürünler ve hizmetler geliştiriyor. Güç, verimlilik, çeviklik ve yüksek performansı bir arada sunan Volvo’nun kompakt ürün yelpazesi bu anlayışı çalışma alanlarına yansıtıyor. 

Üst düzey verim, rahatlık ve güvenlik sağlayan Volvo Kompakt Ekskavatörleri şimdi performanslarını konuşturmak için sahaya iniyor. “Küçük Makinalar Büyük İşler” konsepti ile 6 ilde düzenlenecek saha etkinliklerinde güç gösterisi yapmaya hazırlanan kompakt makinalar, zorlu çalışma alanlarında Volvo profesyonelliğini ECR38, EC55 ve ECR88 modelleri ile kanıtlayacak. 

Ankara (8-9 Eylül), Adana (11 Eylül), Antalya (13 Eylül), İzmir (15 Eylül) Bursa (16 Eylül) ve İstanbul’da (17-18 Eylül) düzenlenecek olan “Küçük Makinalar Büyük İşler” etkinliklerinde kompakt makinaların teknik özellikleri hakkında Volvo’nun uzman ekibinden bilgi almak ve kompakt makinaların çalışırken sergiledikleri üstün performansı yakından görmek mümkün olacak. 

Ancak “Küçük Makinalar Büyük İşler” yalnız makinaların tanıtılacağı bir organizasyon olmaktan öteye geçecek, çeşitli aktiviteler ve ikramlar eşliğinde konukların keyifli vakit geçirip sürpriz hediyelerle alandan ayrıldığı bir etkinliğe dönüşecek. 

Volvo kompaktlar üstünlüklerini konuşturacak Her yönü ile sağlam Volvo Kompakt Ekskavatörler, Volvo motora sahip. Her Volvo Kompakt Ekskavatörünün kalbinde uzun ömürlü bir alt gövde ve büyük makina tasarım konseptlerini kullanan bir çerçeve mevcut. 

Dar alanlarda, güçlendirilmiş ve manevra kabiliyeti yüksek offset bom yapısı ile kolay ve hızlı çalışma imkanı sunar. Güvenlik bilinci açısından uzun süredir lider olarak tanınan ve bilinen Volvo’nun Kompakt Ekskavatörleri de bu kapsam dahilinde yer alır. Böylece, operatör ve civarında bulunan kimseler için tam koruma sağlar. 

Güç, dayanıklılık ve verimliliği sahaya yansıtmak için üretilen Volvo Kompakt Ekskavatörleri bir diğer önemli özelliği ise servis ihtiyacını en aza indirmeleri. Tüm servis kompartımanlarına kolay ulaşılabilir şekilde tasarlanan kompakt makinalar uzun servis aralıkları ile uzun soluklu kullanım ömrü sunar. 

Öte yandan son derece konforlu olan operatör kumanda kabini ile kullanıcısını karşılayan Volvo Kompakt Ekskavatörleri, kolay kullanılabilen kumanda paneli ile operatörün hâkimiyetine izin verir. Volvo Kompakt Ekskavatörleri, hareketlerin tamamen bağımsız olması ve kontrol edilebilirlik seviyesi açısından piyasadaki en iyi yüke duyarlı hidrolik devreleri içerir. 

Yüksek koparma kuvveti ve olağanüstü kazı performansı sunar. Güçlü hidrolik devreleri ile tam ölçekli bir ekskavatörün gücünü taşıyan Volvo Kompakt Ekskavatörleri verimlilikleri ile de makina sahiplerine kazandırır.

Hiç yorum yok