Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SPORTAGE KAÇIRILDI KAMPANYASI

08.09.2014 (00:01) - 24.10.2014 (23:59) tarihleri arasında düzenlenmiştir.  Sportage Kaçırıldı kampanyası kapsamında; kampanya tarih...

08.09.2014 (00:01) - 24.10.2014 (23:59) tarihleri arasında düzenlenmiştir. 

Sportage Kaçırıldı kampanyası kapsamında; kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.sportagekacirildi.com adresi üzerinden (ücretsiz) giriş yaparak Çelik Motor Ticaret A.Ş. pazarlama ve tanıtımlarını izledikten sonra, açılan forma ad, soyad, doğum tarihi, e-posta , telefon ve adres bilgilerini girerek iletişim izni onayını evet ya da hayır olarak belirten katılımcılara 1 çekiliş hakkı, her gün sitede sorulacak Çelik Motor Ticaret A.Ş. ile ilgili soruya doğru/yanlış aramaksızın cevap veren kişilere ek 1 (bir) çekiliş hakkı (kampanyaya katılım; iletişim izni onayı 1, soruları cevaplamaktan günlük 1 çekiliş hakkı olmak üzere toplam 48 çekiliş hakkı ile sınırlıdır) verilecektir.

2014 MODEL SÜPER BİR KIA SPORTAGE KAZANMAK İÇİN NELER Mİ YAPMAN GEREKİYOR? 
Öncelikle, KIA Sportage kazanmak için herkes kadar şansın olduğunu unutma. Bir kere üye olup form doldurduğunda, sana herkesle eşit bir çekiliş hakkı kazandırıyoruz. Henüz formu doldurmadıysan, işe “hemen katıl” butonuna tıklayarak başlayabilirsin.

Ama “Bu bana yetmez, daha çok çekiliş hakkım olsun.” diyorsan doğru yoldasın. Çünkü her çekiliş hakkı, KIA Sportage’a bir adım daha yaklaşmanı sağlayacak yeni bir şans! 

KIA Sportage bulunana kadar sana buradan her gün yeni bir soru soracağız. Eğer bunların hepsini cevaplarsan form doldurmana ek olarak 47 çekiliş hakkın daha olacak. Yani cevapladığın her soru yeni bir çekiliş hakkı demek. Süper değil mi? Bizce bu fırsatı kaçırma! 

Soruların cevaplarına KIA Türkiye’ye ait Facebook, Twitter, Instagram hesaplarını ve Kia-More’u yakından takip ederek ulaşabilirsin. Çünkü ipuçları buralarda! 

Yarışma sonlandığında 2014 model bir KIA Sportage kazanabilirsin. Ayrıca 3 kişiye iPad Air 16 GB WIFI ve 1 kişiye iPhone 5S 16 GB hediye edeceğimizi unutma

Zaman zaman Facebook, Instagram ve Twitter’dan yapacağımız küçük yarışmalarla Erdil Yaşaroğlu imzalı küçük hediyeler vereceğiz. Emin ol bunları da çok seveceksin. KIA Sportage kazanma yolunda şans seninle olsun! Haydi eğlence şimdi başlıyor.


Hiç yorum yok