Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PEUGEOT 508’E YENİ DONANIMLAR EKLENİYOR

Önümüzdeki ay Paris Autoshow’da görücüye çıkarılacak model hakkında en yeni detaylar ulaşmaya başladı.  Önceki kasada köklü bir de...

Önümüzdeki ay Paris Autoshow’da görücüye çıkarılacak model hakkında en yeni detaylar ulaşmaya başladı. 

Önceki kasada köklü bir değişikliğe gidilmese de ön ızgarada, ön ve arka farlarda, tamponlarda bir dizi değişiklik arabanın daha modern görünmesini amaçlamış.Üst versiyonlarda farlar, sinyaller, yan lambalar, sis farları gibi tüm aydınlatma ve uyarı sistemlerinin ledlerden yapılmış olması dikkat çekiyor. 

Alt versiyonlarında ise farlar halojen olarak düşünülmüş. Kabinde, 7 inç dokunmatik ekranlı bir multimedya sistemi, geri görüş kamerası ve kör nokta uyarı sistemi ile birlikte Peugeot uygulamalarını indirebileceğiniz yeni nesil bir bağlantı servisi sunulmakta. 

 Kontrol butonlarının birkaçının dokunmatik ekranın fonksiyonuna dahil edilmesi ile ortaya çıkan alan ise 508 kullanıcılarının merakla bekledikleri kapaklı bir saklama gözü yerleştirilebilmesine imkan sağlamış. 

Peugeot 508’in daha hafif olan makyajlı kasasını taşıyan motor, verimliliği ve tasarrufu daha ön planda tutuyor. 180 beygirlik 2.0 litre BlueHDi dizel motor gücünü yeni EAT6 6 ileri otomatik şanzuman ile yola aktarmakta. 

180 beygirlik bu arabayı kullanmanın maliyeti ise 100 km de sadece 4,6 lt. 2014 Ekim ayında Avrupa’da piyasaya çıkacak olan arabanın RHX versiyonunun dizel-elektrikli bir HYBrid4 motorla üretilmeye devam edilmesi düşünülüyor.haber7

Hiç yorum yok