Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPEL ADAM VE MOKKA GÜNEY AFRİKA PAZARINDA

Piyasa sunulduklarından bugüne segmentlerinde Avrupa’da en çok satan otomobiller arasında olan Opel Adam ve Mokka, 2015 yılının ilk çeyreği...

Piyasa sunulduklarından bugüne segmentlerinde Avrupa’da en çok satan otomobiller arasında olan Opel Adam ve Mokka, 2015 yılının ilk çeyreğinde Güney Afrika Pazarında satışa çıkacak. 

Opel Adam ve Mokka geçen yıl düzenlenen Johannesburg Motor Show’da dikkatleri üzerine çekmişti. Bu pazarda, 2014 yılının ilk yedi ayında diğer modelleri ile satışlarını yüzde 50 oranından artıran Opel, iki yeni modeli ile Mandela’nın ülkesinde pazar payını artırmayı planlıyor. 

270 binin üzerinde sipariş alan yenilikçi kompakt SUV Mokka ve 100 binin üzerinde sipariş alan kişiselleştirme şampiyonu Adam ile rekabetin yoğun olarak yaşandığı Avrupa pazarında önemli bir pazar payı elde etmişti. 

Opel’in “Drive2022” stratejisinde öncelik verdiği iki önemli konu pazar payı ve yeni nesil model ve motorlar. 2018 yılına kadar 27 yeni modeli ve 17 yeni motoru piyasaya sunacak Opel bu strateji çerçevesinde yeni pazarlarda yeni modelleri ile pazar payını yükseltmeyi planlıyor.

Hiç yorum yok