Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

LAND ROVER DISCOVERY SPORT

Tüm reklam filmlerini, casus fotoğrafları ve ölçekli modelleri unutun çünkü Land Rover markası, 2015 model Land Rover Discovery Sport model...

Tüm reklam filmlerini, casus fotoğrafları ve ölçekli modelleri unutun çünkü Land Rover markası, 2015 model Land Rover Discovery Sport modelinin resmi görüntülerini yayınladı. 

Land Rover LR2 modelinin halefi olan bu yeni model, tahmin edildiği üzere bu yıl New York Otomobil Fuarı’nda sergilenen Discovery Vision Concept modeli ile benzer tasarım özelliklerini taşıyor. 

İtalyan otomobil bloğu Autoblog.it web sitesi tarafından yayınlanan bu görüntüler yeni kompakt SUV modelinin her açıdan oldukça sportif bir tasarıma sahip olduğunu ortaya koyuyor. Tıpkı son Land Rover modellerinden aşina olduğumuz gibi ön tasarımda daha dar bir ızgaraya yer verilen yeni Discovery Sport modelinde LED teknolojisi kullanılan ön farlar ile de daha dinamik bir görüntü sağlanmış. 

Kuşkusuz yeni Land Rover Discovery Sport modelinin en özgün özelliği konsept modelden direk olarak aktarılan C sütunu oluyor. Arka tasarımda ise farları ve tamponu ile ufak kardeşi Evoque modelini bir hayli anımsatıyor.

İç tasarımı ile ilgili bir görüntü bulunmayan aracın geçtiğimiz günlerde yayınlanan iç tasarım videosunda göze çarpan göstergeden aracın 5+2 koltuk konfigürasyonu ile sunulacağını anlamıştık. Motor seçenekleri de henüz açıklanmayan yeni Land Rover Discovery Sport modelinde, Jaguar Land Rover’ın geliştireceği 2 litreden başlayan motor seçenekleri kullanılacağı tahmin ediliyor. 

 Hintli Tata Grubu bünyesinde bulunan Land Rover’ın, bunca detayın ardından çok kısa bir zaman sonra yeni Land Rover Discovery Sport modelinin lansmanını yapması bekleniyor.arabalar

Hiç yorum yok