Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CARREFOURSADAN ALIŞVERİŞ YAPANLAR BPDEN HEDİYE YAKIT KAZANIYOR

BP ve CarrefourSA iş birliğinde başlayan kampanyada, CarrefourSA Plus kart ve BP Club Card sahipleri BP istasyonlarından yapacakları akary...

BP ve CarrefourSA iş birliğinde başlayan kampanyada, CarrefourSA Plus kart ve BP Club Card sahipleri BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt/otogaz alımlarında %3 puan kazanma şansı yakalıyor. 

9 Eylül - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında devem edecek olan kampanyada SMS ile CarrefourSA Plus kart ve BP Club Card’larını başarılı şekilde eşleştiren müşteriler, ay içinde CarrefourSA marketlerinden (CarrefourSA hipermarket, CarrefourSA Süper ve CarrefourSA Gurme marketleri dahil) CarrefourSA Plus kartları kullanarak tek seferde en az 100TL (KDV dahil) alışveriş yapmaları durumunda bir sonraki ayın 5’inden itibaren ay sonuna kadar BP istasyonlarında kampanyaya tanımladıkları BP Club Card ile yapacakları tüm akaryakıt/otogaz alımlarında %3 puan kazanacaklar. 

 Kampanya kapsamında BP Club puanlarını kazanabilmek için kampanyaya tanımlı BP Club Card’ların kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında kullanılması ve kampanyaya tanımlı plaka için akaryakıt/otogaz alınması yeterli olacak. Kazanılan BP Club puanlar ise hemen kartlara yüklenecek.

Hiç yorum yok