Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA DA 3000 TL YE VARAN AĞUSTOS İNDİRİMİ

Toyota’nın yeni tasarım dilini en iyi yansıtan modellerinin başında gelen Auris ve Auris Touring Sports, Ağustos ayında 2 bin 250 TL’ye var...

Toyota’nın yeni tasarım dilini en iyi yansıtan modellerinin başında gelen Auris ve Auris Touring Sports, Ağustos ayında 2 bin 250 TL’ye varan indirimler ile satışa sunuluyor. 

Toyota’nın Ağustos ayı kampanyasında 2014 model Verso’da da, 3 bin 50 TL’lik indirim dikkat çekiyor. 20 yıldır kentin ve arazi yollarının vazgeçilmezi haline gelen Toyota RAV4’ün benzinli versiyonunda da 3 bin TL’lik indirim bulunuyor. 

Kampanyada ayrıca Yaris modelindeki 3 bin 70 TL’ye varan indirimli satış fiyatı Ağustos ayında da devam ediyor. Toyota Finans, konforu, tasarımı ve teknolojisi ile dikkat çeken yakıt cimrisi bir Toyota’ya sahip olmak isteyen müşterilerinin taleplerini, 48 aya kadar uzanan vade seçenekleri ve yüzde 1,0’dan başlayan faiz oranı ile karşılıyor. 

Toyota Finans Sistemi’nin çok cazip avantajlarıyla Toyota’larına hemen kavuşanlar, ödemelerine istedikleri takdirde 2015 yılının Mart ayında başlayabiliyorlar. Toyota Plazalarda markası ne olursa olsun eski araçlarını elden çıkarıp yeni bir Toyota almak isteyenler için “takas” imkanı da bulunuyor. 

 Ağustos ayında hayallerinizi süsleyen bir Toyota’nın koltuğunda oturup sürüş keyfini yaşamak için yapmanız gereken tek şey, Ağustos kampanyasından yararlanmak için Toyota Plazalara uğramak olacak.

Hiç yorum yok