Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

NISSAN’IN UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ SPONSORLUĞU 2014 UEFA SÜPER KUPA İLE BAŞLIYOR

Nissan’ın UEFA Şampiyonlar Ligi ile olan yeni ortaklığı, bugün gerçekleşen 2014 UEFA Süper Kupa’da Heyecan Mühendisleri programıyla birlikt...

Nissan’ın UEFA Şampiyonlar Ligi ile olan yeni ortaklığı, bugün gerçekleşen 2014 UEFA Süper Kupa’da Heyecan Mühendisleri programıyla birlikte başladı. 


Real Madrid ve Sevilla’nın Cardiff’te karşı karşıya geldiği UEFA Süper Kupa maçı, Nissan’ın yeni ortaklığını başlatan heyecanlı bir başlangıç oldu. Futbolseverlerin deneyimine saha içinde ve dışında yenilikler getirmeyi hedefleyen Heyecan Mühendisleri programı Avrupa’nın en prestijli futbol şampiyonasında büyük bir heyecan ve değişim yarattı. 

Nissan, programın başlamasıyla birlikte UEFA Şampiyonlar Ligi kupasını şimdiye kadar üç kez kazanan Andrés Iniesta ve Brezilya milli takımı ve Paris Saint-Germain’in kaptanı Thiago Silva ile birlikte çalışacaklarını da açıkladı. İki dünya starı Nissan’ın UEFA Şampiyonlar Ligi sponsorluğu kapsamında markanın elçisi olacak ve dünya prömiyeri 12 Ağustos’ta ilk televizyon reklamıyla yapılacak global reklam kampanyasında önemli bir rol oynayacak.

 Nissan Avrupa, Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bastien Schupp, UEFA Süper Kupası, Nissan’ın ilk resmi UEFA sponsorluk deneyimi ve biz de bu prestijli organizasyonun parçası olmaktan büyük heyecan duyuyoruz diyerek şöyle devam etti; “Heyecan Veren Yenilik” (Innovation that Excites) sloganımız ile UEFA ortaklığımızda da gerçek yenilikler yaratmayı, dünya çapında tüm futbolseverlere heyecan yaşatmayı hedefleyen, sınırları zorlayan bir işbirliği sağlayacağız.” 

Nissan’ın ve UEFA’nın dünyanın her yanındaki futbolseverlere yönelik çalışmaları sonucu, yerel genç sporcu gruplarına 600 bilet hediye edildi; bu kapsamda Güney Galler bölgesinden çocuklar aileleriyle birlikte UEFA Süper Kupa heyecanını ücretsiz olarak yaşayabilecek. Nissan bir aileye de Real Madrid ve Sevilla maçı öncesi sahadaki antrenmanlarına katılma fırsatı sundu. UEFA’nın resmi global otomotiv tedarikçisi olarak, üç Nissan Qashqai araç 1 Ağustos’tan itibaren 12 gün boyunca Galler’deki çeşitli kasaba ve şehirleri turladı. 

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Süper Kupa’nın kupaları Newport, Wrexham, Bangor City, Aberystwyth, Llanelli ve Cardiff’e getirildi. Ülke, Avrupa futbol takvimindeki en prestijli gecelerden birine hazırlanırken Nissan, futbolun üç ünlü kupasını futbolseverler ve Galler’deki Nissan bayileriyle buluşturdu. Nissan, UEFA Süper Kupa kutlamaları çerçevesinde 9-12 Ağustos tarihleri arasında açık olan resmi “Fan Zone in The Hayes” alanında gücünü ortaya koydu. 

Nissan’ın en yenilikçi araçlarından ikisi olan Nissan LEAF ve NISMO LEAF RC’nin yer aldığı alanda ilgillilerin sürüş becerilerini test ettiği iki GT Academy simülatör de yer aldı. Nissan dört gün boyunca katılımcılara çeşitli fotoğraf çekim imkanı ve UEFA Şampiyonlar Ligi ödüllerini kazanma fırsatı da sundu. UEFA Süper Kupa ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nin resmi global otomotiv sponsoru olarak Nissan bu işbirliğini 2014/2015’ten 2017/2018’e kadar dört sezon devam ettirecek. 

Resmi sponsor sıfatıyla çok sayıda özel hizmet ve ürünle Avrupa’nın en prestijli kulüp futbolu şampiyonası olan UEFA Şampiyonlar Ligi’nde yerini almış olacak. Nissan’ın UEFA Şampiyonlar Ligi sponsorluğu, dünya sporu ile ne kadar yakından ilgilendiğini ve bu alandaki gelişmesini gösteren bir başka örnek.

 Markanın bu doğrultuda gururla desteklediği diğer organizasyonlar arasında Rio 2016 Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları, Brezilya ve Meksika Olimpiyat Takımları, Team GB ve ParalympicsGB, Afrika Uluslar Kupası, Kanada Futbol Ligi yer alıyor. Olimpik Altın Madalyalı Usain Bolt ve Sir Chris Hoy da spor elçileri olarak markayı temsil ediyor. Nissan aynı zamanda Heisman Trust/Heisman Trophy’nin kurumsal sponsoru ve City Football Group’un resmi global otomotiv sponsoru.

Hiç yorum yok