Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MİCHELİN ROADSHOW ETKİNLİKLERİ EYLÜL’DE GERİ DÖNÜYOR!

Michelin tüketicilerine ağır vasıta lastiklerini tanıtmak için gerçekleştirdiği etkinliklere hız kesmeden devam ediyor.  Her yıl Türkiye g...

Michelin tüketicilerine ağır vasıta lastiklerini tanıtmak için gerçekleştirdiği etkinliklere hız kesmeden devam ediyor. 

Her yıl Türkiye geneline yayılan aktiviteler yoluyla sürücülere lastikleri hakkında önemli bilgiler vererek bilinçlendirmeye için çalışan Michelin, Roadshow etkinliklerinin ikinci ayağı ile Eylül ayında sürücülerle buluşacak. 

 Mayıs ayında ilk etabı tamamlanan roadshow etkinliklerinin kış ayağı; Ankara, Kayseri, Konya ve Kütahya illerinde gerçekleşecek. Michelin, 1 Eylül’de başlayacak olan etkinlikle hafif ticari ve küçük kamyon lastiği segmentlerindeki daha uzun kilometre ve daha düşük yakıt tasarrufu sağlayan Agilis Alpin ve X Multi D ürünlerini Euromaster servis noktalarının da katkılarıyla otobüs ve dolmuş şoförleriyle buluşturacak. 

Etkinlik durakları 
Ankara: 1 Eylül Ankara – Ulus Dolmuş Durağı, 2 Eylül Ankara - Bentderesi Dolmuş Durağı, 4 Eylül Ankara – GİMAT, 5 Eylül Ankara – Gülbaba Dolmuş Durağı, 8 Eylül Kayseri – Batı Terminali, 10 Eylül Konya – Eski Otogar, 12 Eylül Kütahya – Zafertepe Minibüs Durağı.

Hiç yorum yok