Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KLİKSA OTOMOBİLLERİ ÜSTÜN ALMAN TEKNOLOJİSİYLE BULUŞTURUYOR

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, Almanya otomobil sektöründe yüzyılın en iyi markası seçilen Sonax ürünlerini ve hi...

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, Almanya otomobil sektöründe yüzyılın en iyi markası seçilen Sonax ürünlerini ve hizmetlerini, aracının bakımına önem veren otomobilseverlerle buluşturuyor. 

Otomobillerin iç mekanlarında virüs ve bakterileri yok etmek, oluşan inatçı lekeler ve kötü kokulardan kolayca kurtulmak, güneş ışınlarının etkisini azaltmak ve araçlarının ilk günkü parlaklığını korumak isteyen otomobilseverler, kliksa.com üzerinden Sonax’ın 4 özel paket seçeneğine uygun fiyat avantajıyla sahip oluyor. 

Aracının bakımına önem veren Kliksa kullanıcılarının tüm Türkiye’deki Sonax bayilerinden yararlanabileceği paketler şu şekilde: 

Gold Paketi Nano hybrid boya temizleme, parlatma ve koruma, detaylı iç temizlik ve sterilizasyon, komple iç koruma sistemi, ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon, motor temizleme ve koruma sistemi paketin içeriğini oluşturuyor. 

Sterilizasyon Paketi Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon, ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon, klima temizleme ve dezenfeksiyon sistemi pakette yer alan seçenekler durumunda. 

Cam Filmi Paketi Ön cam ve sunroof hariç cam filmi, ön cam özel filmi ve VIP otomobil yıkama paketin içeriğini oluşturuyor. 

Mini Paket VIP otomobil yıkama, ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon, motor temizleme ve koruma sistemi pakette yer alan seçenekler… 

Sonax uygulama merkezi olan iller 
Amasya, Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Denizli, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kahramanmaraş, Mersin, Niğde, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Bartın, Karabük.

Hiç yorum yok