Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KIA MODELLERİNDE KAÇIRILMAYACAK AĞUSTOS FIRSATI

Ağustos ayında KIA, çok özel bir kampanyaya imza atarak tüm binek ve ticari modellerinde kaçırılmayacak cazip fırsatları müşterilerine sunm...

Ağustos ayında KIA, çok özel bir kampanyaya imza atarak tüm binek ve ticari modellerinde kaçırılmayacak cazip fırsatları müşterilerine sunmaya başladı. 

Binek araçlarda 5.500 TL’ye, ticari araçlarda ise 5.938 TL’ye varan kampanya fırsatları ile Ağustos ayını KIA almak için tam bir fırsat ayına dönüştürüyor. Küçük segmentte yer alan Picanto modelinde bulunan 1.25L benzinli motoruyla ekonomik bir kullanım sunmasının yanı sıra kompakt boyutları sayesinde pratikliği de beraberinde getiriyor. 

KIA, Picanto modelinde 36.300 TL’den başlayan Ağustos ayı fiyatlarıyla satışa sunuluyor. KIA’nın tüm modellerinde olduğu gibi, yüksek standart donanıma sahip Rio modeli, B-segmentinin en iyi yol tutuşa sahip araçları arasında yer alıyor. 

Müşterilerine 1.25L benzinli düz vites, 1.4L benzinli otomatik vites ve 1.4L dizel düz vites seçenekleri sunan Rio modeli, ayrıca standart olarak sunulan elektronik dengeleme programı ESP, yokuş kalkış destek sistemi HAC, sürücü ve yolcu ön, yan ve perde hava yastıkları ve EuroNCAP değerlendirmesinden almış olduğu 5 yıldız ile sınıfında öne çıkıyor. KIA Rio Ağustos ayında 38.400 TL’den başlayan çok cazip fiyatlarla satışa sunuluyor. 

KIA’nın C-segmentinde yer alan cee’d modeli, hem çekici tasarımı, hem yüksek standart donanımı hem de sahip olduğu 1.6L dizel otomatik vites kombinasyonu ile beklentilerin ötesinde bir deneyim yaşatıyor. cee’d modelinde sunulan elektrikli ve hafızalı sürücü koltuğu, panoramik sunroof, akıllı park sistemi, geri görüş kamerası, çift bölgeli otomatik klima ile konfor, sürücü ve yolcu ön, yan ve perde hava yastıkları, elektronik dengeleme programı ESP, yokuş kalkış destek sistemi HAC ve EuroNCAP değerlendirmesinden alınan 5 yıldız ile güvenliği öne çıkarıyor. KIA cee’d bu muhteşem deneyimi Ağustos ayında sadece 53.500 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunuyor. 

KIA’nın Türkiye’de en çok sattığı ürün olan Sportage, Ağustos ayı boyunca 64.800 TL’lik fiyat etiketiyle KIA Yetkili Satıcılarında yer alıyor. 

2014 model yılı ile yeni yüzüne kavuşan Sportage, Avrupa ile aynı anda Türkiye’de satışa çıktı. Önceki versiyonunda olduğu gibi dinamik tasarım özelliklerini koruyan KIA Sportage, yenilenen donanım seviyeleri ile yüksek donanım özellikleri sunmaya devam ediyor. 

Sportage, Comfort donanımında daha önce bulunmayan otomatik vites seçeneği yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulmuştu. Sportage modeli tüm bu özellikleriyle Ağustos ayına özel 64.800 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatı ve 5.500 TL’ye varan indirimler ile KIA Yetkili Satıcıları’nda yer alıyor. 

KIA’nın hafif ticari aracı K2500 de Ağustos ayı çok cazip fırsatlarla KIA Yetkili Satıcıları’nda. K2500, 130 PS gücündeki 2.5L dizel motoru ve 6 ileri düz vitesiyle hem ekonomik hem de çok güçlü. Ağustos ayında K2500 41.700 TL’den başlayan fiyatlarla KIA Yetkili Satıcıları’nda müşterilerini bekliyor.

Hiç yorum yok