Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FORD YETKİLİ SERVİSLERİNDE ARAÇ YAŞININ 5 KATI İNDİRİM

Satış sonrası servis hizmetlerinde iddiasını sürdüren Ford, müşterilerine iki yeni kampanyayla Türkiye çapındaki yetkili servislerinde avan...

Satış sonrası servis hizmetlerinde iddiasını sürdüren Ford, müşterilerine iki yeni kampanyayla Türkiye çapındaki yetkili servislerinde avantajlı, güvenilir ve ekonomik bakım ve onarım fırsatı sunuyor.

Binek modellerler yaşının 5 katı, ticari modellerde ise yaşının 4 katı indirim sunan Ford yetkili servislerinde ayrıca ekonomik fiyatlı menüler Ford kullanıcılarını bekliyor. Ford, iki yeni kampanyasıyla satış sonrası servis hizmetlerinde de sektörüne öncülük ediyor; Ford binek ve ticari araç sahiplerine yetkili servis işlemlerinde ekonomik fırsatlar sunuyor. 

Ford servislerinde usta işi fiks menüler Ford, 4 yaş ve üzeri otomobil ve ticari araçlar sahiplerine “Ford Eko Servis” kampanyasıyla, uzman ellerden servis-onarım hizmeti, orijinal yedek parça güvencesi, Eko Servis menüsüne özel sabit fiyat avantajı ve 25 nokta kontrolü sunuyor. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, karter tapa değişimini,işçilik dahil, uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor. 

31 Aralık 2014 tarihine kadar sürecek kampanyadahilindeFiesta, Fusion, Focus ve C-MAXsahiplerisadece 199 TL’den,Ford Transit ve Transit Connectsahipleriise 219 TL’den başlayan çok avantajlı fiyatlarla Ford Eko Servis menüsünden faydalanabiliyor. 

 Ford serviste keyfiniz 5’e katlanacak Ford müşterileri, yılsonuna kadar sürecek ikinci kampanya sayesinde,periyodik bakım, mekanik onarım ve aksesuar alımlarında,binek araçlarda yaşının 5 katı, ticari araçlarda ise 4 katı indirim kazanıyor. 

2010 model ve öncesi araçları kapsayan kampanya dahilinde bineklerde yüzde 35’e, ticari araçlarda ise yüzde 24’e varan indirimli fiyatlar, anlaşmalı kredi kartlarına taksit fırsatıyla sunuluyor.

Hiç yorum yok