Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA YAZ BAKIM KAMPANYASINI UZATTI

Tüketicilerin beklentileri doğrultusunda konfor, kalite, sürüş rahatlığı ve teknolojiyi yeni tasarım anlayışıyla birleştirerek beğeni topla...

Tüketicilerin beklentileri doğrultusunda konfor, kalite, sürüş rahatlığı ve teknolojiyi yeni tasarım anlayışıyla birleştirerek beğeni toplayan otomobiller üretmeye devam eden Skoda‘nın Haziran ayında başlattığı “Yaz Bakım“ kampanyası, 26 Temmuz’a kadar devam ediyor. 

Kampanya, Ramazan bayramını bakımlı karşılamak isteyen Skoda sahiplerine fırsatlar sunuyor. Tüm Skoda müşterilerinin yararlanması için yetkili servislerde listesine ulaşabilecekleri Skoda orijinal bakım parçalarında, motor yağlarında ve işçilikte yüzde 20 indirim uygulanacak kampanya, 26 Temmuz’a kadar sürecek. 

Ayrıca tüm Skoda sahiplerine ücretsiz check-up hizmeti sunulacak. Yüce Auto’nun distribütörlüğündeki Skoda, tüm Türkiye’ye yayılan servis noktalarında, periyodik bakım ve parça değişikliklerinin zamanında ve doğru eller tarafından yapılmasını teşvik eden “Skoda Yaz Bakım kampanyası“ ile en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Hiç yorum yok