Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SCANIA TOP TEAM SERVİS YARIŞMASI BAŞLIYOR

Scania’nın, eğitim sürecini desteklemek, bilgi ve yetenekleri geliştirmek ve satış sonrası hizmetler personelinin motivasyonunu artırmak ama...

Scania’nın, eğitim sürecini desteklemek, bilgi ve yetenekleri geliştirmek ve satış sonrası hizmetler personelinin motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlediği Top Team yarışmasının elemeleri başlıyor. Elemelere Doğuş Otomotiv distribütörlüğündeki Scania, Türkiye’nin de dahil olduğu 60 ülkeden yaklaşık 8 bin servis teknisyeni ve uzman katılıyor. 


Scania Ticari Operasyonlar Başkan Yardımcısı Christian Levin, Scania’nın dünya çapındaki servislerinde müşterilere en iyi destek hizmetlerini sağlamanın nihai hedef olduğunu belirterek "Bu da son derece yetkin servis personeli gerektirmektedir.

 Scania Top Team yarışması, teknolojik beceri ve takım çalışmasını sağlamanın mükemmel bir yoludur" dedi. Scania Top Team yarışmasında ulusal elemeler, oluşturulan takımların katılımıyla teori aşamasından başlayacak. 

Ulusal elemeler sonrasında yarı finale kalan takımlar arasından hem teori, hem de uygulama aşaması sonucunda birinci belirlenecek. Ulusal birinciler daha sonra 5 uluslararası bölge turunda yarışıp dünya finaline gidecek 10 takım arasına girmeye çalışacaklar.

 Bölgesel yarışmalardan başarıyla çıkan bu 10 takım, 03-05 Aralık 2015 tarihinde İsveç Södertalje'de düzenlenecek dünya finalinde yarışmaya hak kazanacak. 1989 yılında İsveç’te ulusal bir yarışma olarak başlayan Top Team yarışması, 2013 yılında İsveç'in Sponsorluk ve Etkinlikler Derneği tarafından düzenlenen Golden Wheel ödüllerinde “Yılın Etkinliği” seçildi.

Hiç yorum yok