Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SCANIA İÇİN SERVİS SİZİN İÇİN HEDİYE VAKTİ

Satış sonrası hizmetlerde müşterilerini her zaman destekleyen Scania, Ramazan ayına özel bir kampanya başlattı  Doğuş Otomotiv distr...

Satış sonrası hizmetlerde müşterilerini her zaman destekleyen Scania, Ramazan ayına özel bir kampanya başlattı 

Doğuş Otomotiv distribütörlüğündeki Scania, müşteri memnuniyeti kapsamındaki çalışmalarına devam ediyor. Scania Yetkili Servislerinde Ocak ayında başlatılan servis kampanyasıyla 500’den fazla orijinal yedek parça 2013 fiyatlarının altında satışa sunuluyor. 

Buna ek olarak, Ramazan ayına özel, uygun fiyatlara bakım-onarım yaptıran müşteriler hediyeli Ramazan Kampanyası’ndan faydalanabiliyor. 

Ramazan Kampanyası dahilinde aracının bakım-onarımını Scania Yetkili Servislerinde yaptıran müşteriler birbirinden güzel sürpriz hediyeler kazanacak. Kampanya, Scania Yetkili Servislerinde düzenlenen 1.000 TL+KDV ve üzeri fatura bedelli alışverişler için (orijinal parça, servis ve işçilik bedelleri) geçerli olacak. 

 27 Temmuz’a kadar devam edecek kampanyadan sadece servis hizmeti alan araçlar yararlanabilecek. Kazalı araç onarım faturaları ve banko satış faturaları kampanya kapsamına dahil olmayacak. 

Scania kullanıcıları, kampanyadan yararlanmak için Türkiye genelindeki 20 Scania Yetkili Servis noktasından birine uğrayabilir ya da ayrıntılı bilgi almak için 444 72 44 nolu Scania Müşteri Danışma Hattı’nı arayabilirler.

Hiç yorum yok