Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

RENAULT’TAN YENİ BİR FİNANSAL ÜRÜN RENAULT PLAN

Renault, Renault Finans markası adı altında müşterilerinin satış anında, yeni, yaratıcı ve farklı finansal çözümler ve kampanyalar ile müşt...

Renault, Renault Finans markası adı altında müşterilerinin satış anında, yeni, yaratıcı ve farklı finansal çözümler ve kampanyalar ile müşterilerinin hızlı, kaliteli finansal hizmetlerden yararlanmasını sağlıyor. 

Renault Finans, OYAK ve RCI Banque’ın ortak kuruluşu olan ORFİN Finansman ile işbirliğinin bir ürünü. Renault Finans, Renault müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak Temmuz ayında Renault Plan adını verdiği yeni bir finansal ürünü sunmaya başlıyor. 

Renault Plan, müşterinin araç kiralar gibi kolay ve klasik bir krediye göre çok düşük taksitlerle borcunu ödeyebildiği, vade sonunda ise kredi açılırken araç bedelinin yüzde 40’ı ile 55’i arasında müşteri özelinde belirlenen tutarlarda balon ödeme içeren Renault’a özel bir taşıt kredisi. 

Müşteri vade sonunda kendisine sunulan 3 seçenekten birisini seçebiliyor. Sık araç değiştiren bireysel müşterilerileri hedefleyen ürün, 12-36 aylık vadelerde sabit faiz oranı ile sunuluyor. 

Renault Plan'ın müşteriye getirdiği avantajlar ise: 
• Düşük aylık ödemelerle araç sahibi olma olanağı 
• Klasik bir krediye göre çok daha düşük taksit farkları ödeyerek daha üst modele veya versiyona sahip olma imkanı 
• Müşterilerin daha sık araç yenileme olanağına sahip olarak teknolojik gelişmeleri takip edebilmesine imkan sağlama 
 • Vade sonunda müşteriye sunulan 3 farklı seçenek ile o günkü şartlarına göre kendisine en uygun opsiyonu seçme imkanı 

Müşterinin vade sonunda sahip olduğu opsiyonlar* ise vade sonunda araç yenileme, krediyi uzatıp aracı kullanmaya devam etme, aracı yetkili satıcıya bırakıp krediyi kapama şeklinde sunuluyor. 

Oyak ve RCI Banque ortaklığında faaliyet göstermekte olan ORFİN Finansman A.Ş. 2012’den itibaren Renault Finans ve Dacia Finans markalarını müşteriler ile buluşturuyor. Şirket ortaklarından Oyak, Renault ve Dacia araçların Türkiye’de üretimi ve dağıtımı ile iştigal eden Oyak-Renault ve Renaut-MAİS şirketlerine Renault SAS firması ile birlikte iştirak etmektedir. 

Diğer şirket ortağı RCI Banque S.A ise bir Renault SAS iştiraki olarak, 38 ülkede Renault grubuna ait otomobil markalarına finansman desteği sunan bir bankadır.

Hiç yorum yok