Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPET MADENİ YAĞLARININ ORTAĞI FUCHS 2014 VOLKSWAGEN GRUP ÖDÜLÜ’NE LAYIK BULUNDU

Volkswagen Grup’un 18 önemli tedarikçisi arasından seçilerek sektörünün “Dünya Kupası”nı kazanan Fuchs, 2012 yılından beri tam ortaklık sür...

Volkswagen Grup’un 18 önemli tedarikçisi arasından seçilerek sektörünün “Dünya Kupası”nı kazanan Fuchs, 2012 yılından beri tam ortaklık sürdürdüğü OPET’le, Türkiye madeni yağ sektörünün lideri olmayı hedefliyor. 

Madeni Yağ sektöründe OPET’in tam ortağı olan dünyanın en büyük bağımsız madeni yağ şirketi Fuchs, önde gelen tedarikçileri arasında yer aldığı Volkswagen Grup’un, “2014 Volkswagen Grup Ödülü”ne layık bulundu. 

Otomotiv endüstrisi için mini bir “Dünya Kupası” olarak değerlendirilen ödül için dünyanın en iyileri arasında yer alan 18 tedarikçi değerlendirildi. Yenilikçi gücü, ürün kalitesi, geliştirme uzmanlıkları ve üstün rekabetçi proje yönetimleri ile öne çıkan Fuchs, ödülünü Almanya - Leipzig’deki Porsche Fabrikası’ndaki düzenlenen törenle aldı. 

Dünyanın en büyük bağımsız madeni yağ şirketi olan Fuchs Petrolub SE, 50’nin üzerinde ülkede 4 bin çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Yaklaşık 100 bin müşterisine özel çözümler üreten Fuchs, özellikle teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla sektöründeki öncü konumunu koruyor. Türkiye faaliyetlerini Opet Fuchs ile 2005 yılında endüstriyel yağlar ürün grubunda başlatan Fuchs, 2012 yılında otomotiv ürünlerini de kapsayan tam ortaklık yapısına geçerek Türkiye’deki yatırımlarını genişletti. 

Opet Fuchs; Opet, Fuchs, Rom, Wynn's, Ford Otosan onaylı FMY, Tofaş onaylı Opar Olio ve Türk Traktör markalı ürünler ile madeni yağ ve oto bakım alanlarında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. MAN, Volvo, Mercedes Benz, Ford gibi dünyada saygın motor üreticilerinin onayına sahip olan ürünleri ile tüketicilerin tercihidir.

Hiç yorum yok