Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KEVİN COSTNER ALMANYA KONSERİNDE TRANSPORTER MULTİVAN’I TERCİH EDİYOR

Hollywood’un Oscar ödüllü yıldızı ve aynı zamanda bir rock şarkıcısı olan Kevin Costner ve grubu Modern West, özel bir konser için gidecekl...

Hollywood’un Oscar ödüllü yıldızı ve aynı zamanda bir rock şarkıcısı olan Kevin Costner ve grubu Modern West, özel bir konser için gidecekleri Berlin'de Transporter Multivan’ı tercih ediyor. 
Berlin Moda Haftası kapsamında düzenlenecek etkinlik kapsamında Kevin Costner ve grubu Modern West’in vereceği özel konser için hazırlıklar sürüyor. Kevin Costner ve ekibine etkinlikler süresince 10 siyah Transporter Multivan eşlik edecek. 

Hollywood yıldızı, aynı zamanda yapımcı ve yönetmen olan ünlü oyuncu, Almanya'yı her ziyaretinde daima Transporter Multivan tercih ediyor. 2011'de müzik grubuyla çıktığı Almanya turu sırasında da Transporter Multivan kullanmıştı. Ünlü yıldıza eşlik edecek tüm Transporter Multivan’larda 180 PS motor ve deri koltuklar, navigasyon sistemi ve karartılmış cam bulunuyor. 

Ayrıca tavan döşemesinde bulunan dijital ses artırma hoparlör sistemi, sürücü ile arkadaki yolcuların daha kolay iletişim kurmasını sağlıyor. 

Transporter Multivan ünlü yıldızların tercih ettikleri en gözde model. Geçtiğimiz Haziran ayında gerçekleşen Cannes Film Festivali sırasında aksiyon filmi “Cehennem Melekleri 3’ün” yıldızları da Transporter Multivan’ı tercih etmişti.

Hiç yorum yok