Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BP VE BRC’DEN KAZANDIRAN İŞBİRLİĞİ

BP ve BRC işbirliği ile başlayan kampanyada BRC müşterileri, kendilerine özel tanımlı BP Club Card ile yapacakları her otogaz alımında hed...

BP ve BRC işbirliği ile başlayan kampanyada BRC müşterileri, kendilerine özel tanımlı BP Club Card ile yapacakları her otogaz alımında hediye otogaz kazanıyor. 
LPG dönüşüm pazarında uzun yıllar yenilikçi ve güvenilir ürünleri ile faaliyet gösteren BRC, kaliteli yakıtları yüksek hizmet standartları ile sunan BP’nin otogaz ürününü müşterilerine tavsiye ediyor. 

BP ile BRC arasında başlayan işbirliği çerçevesinde BRC müşterileri, BP istasyonlarından her otogaz alımlarında %2 hediye otogaz kazanma fırsatına sahip oluyor. 

BRC logolu BP Club Card sahipleri, kazandıkları hediye puanları otogaz alımlarında kullanabilecekler. 26 Haziran 2014 tarihinde başlayan işbirliği 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. 

Araç plakalarına bağlı olan BRC logolu BP Club Cardlar ile otogaz alımlarında puan kazanabilmek için işlem yapmadan önce, 2802’ye BRC yazıp bir boşluk bırakıp BP Club Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasının, bir boşluk bırakıp ad ve soyadı bilgilerinin, bir boşluk bırakıp kartın kullanılacağı aracın plakasının kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterli olacak. 
Programdan kazanılan puanlar bir yıl boyunca geçerli olacaktır. BRC logolu BP Club Cardlar, sadece BRC yetkili servislerinden temin edilebilir.

Hiç yorum yok