Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BP MUSTAFA SANDAL İLE REKLAM YAPTI

BP’nin yeni otogaz reklam filminde Mustafa Sandal’ın unutulmaz “Araba” parçasından alıntılanan “bastın mı gaza gider mi gider” sloganı kull...

BP’nin yeni otogaz reklam filminde Mustafa Sandal’ın unutulmaz “Araba” parçasından alıntılanan “bastın mı gaza gider mi gider” sloganı kullanıldı. BP’nin marka yüzü Mustafa Sandal’ın rol aldığı BP Otogaz reklam kampanyası yayına girdi. 


Mustafa Sandal’ın “Araba” şarkısının reklam müziği olarak uyarlandığı yeni filmde Mustafa Sandal’ın rol arkadaşı pompacı oldu. Yeni reklam kampanyasının tanıtıldığı basın toplantısında konuşan BP Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürü Deniz Güloğlu, BP’nin otogazda her dolumda aynı yüksek kaliteyi sunduğunu, güvenli ve ekonomik olduğunu, benzinli araçlara göre daha fazla tasarruf sağlaması nedeniyle de çevre korumaya katkı sağladığı belirterek şunları söyledi. 

“Türkiye genelinde 400’e yakın istasyonumuzda otogaz hizmeti veriyoruz. Yeni otogaz kampanyamızda bu seneki odağımız olan pompacılar ile Mustafa Sandal otogaz mesajımızı anlatıyorlar. Mustafa’ sanki yıllar içinde şarkılarını yaparken BP’yi düşünmüş. Bu kez de otogaz kampanyamıza Mustafa’nın ünlü “Araba” şarkısını uyarladık.” 

Mustafa Sandal ile geçen yıl başlatılan işbirliğinin bu yıl farklı mecraları da kapsayacak şekilde devam ettiğini kaydeden Güloğlu, “Geçen yılki kampanyamızın iş sonuçlarına çok olumlu etkileri oldu. Marka imaj kriterlerindeki artışların yanı sıra satışlarımızda da önemli artışlar gerçekleşti. Bu işbirliğimizden çok mutluyuz, çok olumlu sonuçlar alıyoruz, Mustafa Sandal markamızı çok iyi anlıyor.

 Mustafa Sandal işbirliğimiz bayilerimiz tarafından da büyük bir heyecanla ve beğeniyle takip ediliyor, biz de bundan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu yılki iletişimimizde Mustafa’ya eşlik eden bir yıldızımız var. Aslında bu yıldızımız ailemizin bir parçası olan pompacı. Müşteri odaklılıkta pompacıların rolünün çok büyük olduğunu düşünerek onları bu yıl iletişimde de daha ön plana çıkardık” dedi.

Basın toplantısına katılan Mustafa Sandal ise BP ailesinin bir parçası olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek,“Çok keyifli ve samimi işler yapıyoruz, yaptığımız işlerin hem aile içinde hem müşteriler tarafından beğenilmesi beni çok mutlu ediyor. 

Türkiye’de bu tür uzun soluklu işbirliklerine her zaman rastlayamıyoruz ve bu açıdan da bir örnek olduğunu düşünüyorum. BP markasına ve ürünlerine çok inanıyorum ve benim için bu çalışmalarda yer almak gerçekten büyük keyif” dedi.

Hiç yorum yok