Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DÜNYANIN EN DEĞERLİ OTOMOTİV MARKASI TOYOTA’LARI HAFTA SONUNDA HEM TEST EDİN HEM DE EĞLENİN

Toyota yenilenen yüzünü, geliştirilen teknolojisini ve yükselen donanım seviyesini daha da yakından tanımak isteyenlere Türkiye’de bulunan ...

Toyota yenilenen yüzünü, geliştirilen teknolojisini ve yükselen donanım seviyesini daha da yakından tanımak isteyenlere Türkiye’de bulunan 58 plazasında 7-8 Haziran tarihlerinde test sürüş günleri ve hafta sonu şenlikleri düzenleyecek. 

Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek test sürüş günlerinde Toyota Plazalara gelenler, 2014 BrandZ™ en değerli 100 küresel marka raporunda tüm otomobil markalarını geride bırakarak kendi sektöründe 2006 yılından bu yana 7’nci kez “dünyanın en değerli otomotiv markası” seçilen Toyota’nın kalitesine şahitlik edecekler. 

Dünyanın en çok tercih edilen otomobili Yeni Corolla, şehiriçi yolların vazgeçilmez otomobili Yaris, Toyota’nın heyecan verici yeni tasarım anlayışını ilk kez tam olarak yansıtan Auris’i test etmek ve yakından tanıma fırsatı bulmak için 7 Haziran Cumartesi ya da 8 Haziran Pazar günlerinde Toyota Plazalar herkesi bekliyor olacak. 

Toyota Plazalarda büyük ilgi gören hafta sonu şenliklerinde, mükemmel sürüş keyfi sunan Toyota’ların keyfine varmanın yanı sıra, ailenin diğer fertleri de gün boyunca düzenlenecek aktivitelerde gönüllerince eğlenebilecekler.

Hiç yorum yok