Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CITROËN YAZ BAKIM KAMPANYASINDA FERAHLATAN FIRSAT

Kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli ekibiyle Türkiye’de 50’yi aşkın satış ve servis noktasıyla hizmet veren Citroën yaza özel avantajlı b...

Kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli ekibiyle Türkiye’de 50’yi aşkın satış ve servis noktasıyla hizmet veren Citroën yaza özel avantajlı bakım kampanyası sunuyor. 

2-30 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında orijinal mekanik yedek parçada, aksesuarda, mekanik işçilikte ve TOTAL Motor Yağları’nda %20 indirim fırsatı sunuluyor. 

Ayrıca 4 adet Michelin ya da Yokohama lastik alana 100 TL değerinde TOTAL Akaryakıt Kartı hediye ediliyor. Kampanya kapsamında Citroën Yetkili Servisleri’nde bakım yaptırmak isteyen Citroën kullanıcılarına orijinal mekanik yedek parçada, aksesuarda, mekanik işçilikte ve TOTAL Motor Yağları’nda %20 indirim fırsatı sunulacak. 

2-30 Haziran 2014 tarihleri arasında Citroën Yetkili Servisleri’nde geçerli olacak kampanyadan tüm Citroën kullanıcıları yararlanabilecek. Avantajlı Bakım Kampanyası’na ek olarak 4 adet Michelin ya da Yokohama lastik alana 100 TL değerinde TOTAL Akaryakıt Kartı hediye edilecek. 
Citroën Yetkili Servisleri yaz dönemine bakımlı girmek isteyen Citroën sahiplerini bekliyor!

Hiç yorum yok