Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN TİGUAN YENİLENİYOR

Volkswagen Tiguan'ın yenilenerek üç farklı gövde tipi ile sunulması bekleniyor. Volkswagen Tiguan yavaş yavaş yaşlanmaya başladı, ancak...

Volkswagen Tiguan'ın yenilenerek üç farklı gövde tipi ile sunulması bekleniyor. Volkswagen Tiguan yavaş yavaş yaşlanmaya başladı, ancak Alman Auto Motor und Sport'un haberine göre yeni Tiguan önümüzdeki sonbaharda tanıtılabilir. 

Yeni otomobilin üç farklı gövde tipine sahip olacağı konuşuluyor. Standart Tiguan'ın 4500 mm'lik uzunluğuyla selefine göre daha büyük boyutlara sahip olması beklenirken, otomobilin motor gamının da 1.4-litre TSI, 1.6-litre TDI ve 2-litre TDI motorlarla yenileneceği tahmin ediliyor. 

Yaklaşık 4990mm'lik uzunluğuyla standart Tiguan'dan daha büyük olması beklenen ikinci gövde tipi Tiguan XL'nin yedi kişiye kadar taşıma kapasitesi ile Touareg'den daha fazla insan taşıyabilmesine karşın, 30.000 euro'ya yakın başlangıç fiyatıyla Touareg'den daha ucuz olacağı söylentiler arasında. 

Tiguan Coupe'nin ise üçüncü ve son gövde tipi olarak karşımıza çıkması ve sportif tasarım ve dört koltuklu bir iç mekana sahip olması bekleniyor.Sabah

Hiç yorum yok