Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA’NIN YAZ SERVİS GÜNLERİ KAMPANYASI FOREVER KART İLE ÇOK DAHA AVANTAJLI

Toyota’nın “Yaz Servis Günleri Kampanyası” Forever Kartlı tüm Toyota sahiplerine büyük avantajlar sunuyor.  30 Haziran tarihine kada...

Toyota’nın “Yaz Servis Günleri Kampanyası” Forever Kartlı tüm Toyota sahiplerine büyük avantajlar sunuyor. 


30 Haziran tarihine kadar sürecek olan kampanyada Toyota Plazalara gelen Toyota sahipleri, 2009 yılı ve öncesi modellerde yüzde 15’ten başlayan yedek parça, yüzde 20’den başlayan işçilik indirimi ile yüzde 1,5’tan başlayan akaryakıt hediyesinden yararlanacaklar. 

 Tüm modellerin bakımında ise 1 lt. Toyota Orijinal Motor Yağı hediye edilirken, yine yüzde 15 aksesuar indirimi ve 4 adet Bridgestone, Lassa, Michelin veya Goodyear marka lastik alımlarında bir sonraki bakım için 80 TL’lik hediye çeki de Toyota sahiplerinin olacak. 

Yapılan bakım sonucunda kazanılan puanlar, aracın Forever Kart’ına yüklenecek. Forever Kart sahipleri, “Yaz Servis Günleri Kampanyası” ile puanlarını artıracak ve kazandıkları puanlar ile elde ettikleri statüye göre yedek parça ve işçilik indiriminin yanında BP istasyonlarından da akaryakıt hediyesi kazanacaklar. 

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve büyük avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini kendilerine en yakın Toyota Plazaya götürmek ve Toyota Forever’ın ayrıcalıklar dünyasından faydalanmaya başlamak olacaktır. 

Toyota Forever kartı olmayan müşteriler, Toyota Plazalarda anında kartını çıkartarak, aynı gün içinde servis avantajlarından yararlanmaya başlayabilecekler.

Hiç yorum yok