Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA İNDİRİMLERİNİ MAYIS AYINDA CEP’TEN İNDİRİN

Toyota’nın mayıs kampanyasında nisan ayı avantajları devam ederken, Yaris ve Verso modellerinde mayıs ayına özel fırsatlar sunuluyor.  ...

Toyota’nın mayıs kampanyasında nisan ayı avantajları devam ederken, Yaris ve Verso modellerinde mayıs ayına özel fırsatlar sunuluyor. 

Ayrıca Toyota’nın “Toyota’yı cep’ten indir” uygulaması da sürpriz indirimler sağlıyor. Bu uygulama ile Toyota web sitesi, facebook sayfası ve diğer tüm mecralarda verilecek şifreyi kısa mesajla Toyota’ya yollayanlar özel indirimlerden yararlanıyorlar. 

Toyota’nın şehir için kullanımda fonksiyonelliği ile ideal Yaris modelinde mayıs ayına özel 3 bin 70 TL’ye varan ve ailelerin öncelikli tercihi Verso modelinde 3 bin 50 TL’ye varan indirimler sunuluyor. 

Verso sahibi olmak için çok daha uygun ödeme seçeneklerini isteyenler için ise indirimin yerine 28 bin TL’lik kredi 48 ay 0,66 faiz ile Toyota Finans uygulamaları ile müşterilere buluşuyor. Kampanya kapsamında yeni bir Toyota sahibi olmanız için nisan ayında sunulmaya başlanan fırsatlar mayıs ayında da sürerken, dünyada en çok satılan otomobil olan Corolla 49 bin 950 TL’den, Auris ise 48 bin 950 TL’den başlayan özel fiyatlar ile satışa sunuluyor. 

 “Toyota’yı cep’ten indir” uygulaması, müşterilerin Toyota web sitesi, Toyota facebook sayfası ve diğer tüm mecralarda verilecek şifreyi kısa mesajla Toyota’ya yollayıp özel indirimler almasını sağlıyor. Mesaj yollayan müşteriler, Toyota tarafından yollanacak kod ile Türkiye’ye yayılmış Toyota Plazalara giderek özel indirimlerden yararlanabilecekler. 

 Kampanyaya dahil tüm Toyota modellerine sahip olmak için 48 ay vade ve aylık yüzde 1,09’luk faiz oranından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Toyota Plazalara uğramak olacak.

Hiç yorum yok