Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SSANGYONG MAYIS KAMPANYASI

SsangYong'dan yapılan açıklamaya göre kampanya kapsamında en az 25 bin TL değerindeki aracını getiren ya da aynı tutar kadar peşinat öd...

SsangYong'dan yapılan açıklamaya göre kampanya kapsamında en az 25 bin TL değerindeki aracını getiren ya da aynı tutar kadar peşinat ödeyen kullanıcılar, günde 25 TL taksitle sıfır kilometre Korando Sports sahibi olma imkanı sağlanıyor. 


SsangYong araç ile birlikte yıl boyunca kullanılabilecek 2 bin TL'lik yakıt kartını da hediye ediyor. Şahsuvaroğlu Dış Ticaret güvencesiyle Korando Sports satın almak isteyenler kampanya nedeniyle yüzde yüz kredi fırsatından yararlanıyor. 

Pick-up segmentinde dizel 2.000 cc motoru, 155 ps gücü ve bağımsız arka süspansiyonu ile binek otomobil konforu sunan Korando Sports, geniş hacmi ile dikkat çekiyor. Korando Sports'un başlangıç fiyatı ise 46.950 TL. 

Mayıs ayı boyunca devam edecek kampanya kapsamında günde 25 TL'ye Korando Sport sahibi olabilecek tüketiciler, en az 25 bin TL değerindeki araçlarını takas ederek ya da aynı tutarda peşinatlarını ödeyerek, kalan tutarın yüzde yüzüne kredi alma imkanından da yaralanmış oluyorlar.

Hiç yorum yok