Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

İNCİ AKÜ ALANA 6 AY YOL YARDIMI BEDAVA

Arıza durumunda aracın çekilmesi : Aracın, arıza nedeniyle yolda kalması halinde, aracın hareketsiz kaldığı yerden en yakın servise çekimin...

Arıza durumunda aracın çekilmesi : Aracın, arıza nedeniyle yolda kalması halinde, aracın hareketsiz kaldığı yerden en yakın servise çekimini 300 TL’ye kadar limitle gerçekleştirecektir. 

Lastik değiştirilmesi hizmeti : (Malzeme ve işçilik müşteriye ait) Araç ile yolculuk esnasında, aracın her iki lastiğinin patlaması veya zarar görmesi durumunda, aracın en yakın tamirhaneye ulaştırılmasını sağlayacak ve nakil masraflarını karşılayacaktır. Tek lastiğin patlaması durumunda ise, patlak lastiğin araçtaki yedek lastik ile değişimi gerçekleştirilecektir. 

Daimi ikametgaha seyahat veya geri dönüş seyahati : Sınırsız İkametgah ili dışında, tamir süresi aracın servise çekim işlemini 48 saat aşarsa, müşterinin daimi ikametgah’a dönüşlerinde veya müşteri seyahate devam etmek isterlerse, seyahat için planlanan yere kadar otobüs, tren, feribot veya deniz otobüsü ile seyahatleri sağlanacaktır veya önceden onaylanan otobüs, tren veya feribot ile yapılacak seyahatin masrafları, müşterinin harcama belgelerini beyan etmesi kaydıyla ödenecektir. Ancak, seyahate devam tanımlamasına göre bu son seçenek dahilinde yapılacak olan masrafların, daimi ikametgah’a dönüş masraflarını aşmaması gerekir. 

Aracın geri getirilmesi için seyahat Eğer çekim sonrasında yapılacak tamir, aracın 72 saatten fazla bir süre hareketsiz kalmasını gerektiriyorsa, aracı daimi ikametgah’a götürmek için müşterinin tayin ettiği herhangi bir kişinin, aracın tamir edildiği veya bulunduğu mekana kadar yaptığı seyahat masraflarını karşılayacaktır.Aracın tamirat masrafının kendi cari piyasa değerinden fazla olması halinde, bu madde çerçevesindeki herhangi bir masraf ödenmeyecektir. 

Aracın arızalanması nedeniyle konaklama Eğer arızanın onarımı 24 saat içinde tamir edilemez ise azami 3 güne kadar 100 TL limitle, aracın onarımını bekleme amacıyla konaklama masrafları (standart oda+kahvaltı) karşılanacaktır. Konaklama ve seyahate devam veya İkametgaha dönüş hizmetleri aynı anda verilememektedir. 

Bilgi ve Organizasyon Hizmetleri Bilgi ve organizasyon servislerinde bağlantı İncitaş tarafından sağlanacaktır.Alınacak hizmetlerle ilgili masraflar sigortalı tarafından ödenecektir. Tavsiye edilen servis biriminden hizmet alıp almamak sigortalı’nın isteğine bağlıdır. 

Alınan hizmetlerle ilgili doğabilecek sorunlardan hizmeti doğrudan sağlayan servis birimi sorumlu olacaktır. İndirimli Kiralık Araç Anlaşmalı firmalar vasıtası ile kiralık araç organizasyonlarında araç sahibi %40’ a varan özel indirimlerden faydalanacaktır. 

Turistik Bilgiler Araç Sahibi’nin isteği doğrultusunda seyahatler, ülkeye giriş ile ilgili yasal zorunluluklar, gümrük işlemleri ve sağlık koşulları hakkında bilgi sağlayacaktır. Seyahat acentaları, turizm ofisleri, turist rehberleri, turizm polisi, büyükelçilik ve konsolosluklar, vize ve pasaport işlemleri ile ilgili bilgi verilecektir. Yol, kaza ve hava durumu bilgileri Araç Sahibi’nin talebi üzerine Türkiye’de yol ve kaza durumu, otomotiv yetkili servis ve bayileri hakkında bilgi sağlayacaktır. 

Ulaşım araçları ile ilgili bilgiler Araç Sahibi’nin talebi üzerine havayolu, denizcilik işletmeleri, karayolu, yat işletmeleri, demiryolları seferleri, rent a car (profesyonel sürücü hizmeti) ile ilgili adres ve telefon bilgileri verilecek, bu hizmetlerle ilgili mümkün olabilen durumlarda rezervasyon yapılacaktır. 

Döviz kurları bilgileri Araç Sahibi’nin talebi üzerine son 5 yıla ait döviz kurları bilgileri verilecektir. Restoranlar ve eğlence merkezleri hakkında bilgi Araç Sahibi’nin talebi üzerine çeşitli restoran ve eğlence merkezleri hakkında adres ve telefon ile birlikte detaylı bilgi verilecek ve mümkün olabilen durumlarda rezervasyon yapılacaktır. 

Konaklama ile ilgili bilgi Araç Sahibi’nin talebi üzerine farklı türdeki konaklama imkanları ile bilgi verilecek ve mümkün olabilen durumlarda rezervasyon yapılacaktır. Kültürel aktiviteler hakkında bilgi Araç Sahibi’nin talebi üzerine opera, bale, konser, fuar, festival, tiyatro ve sinema ile ilgili bilgiler verilecek ve mümkün olabilen durumlarda rezervasyon yapılacaktır. 

Hayvan bakımı ile ilgili bilgiler Araç Sahibi’nin talebi üzerine veteriner, hayvan hastaneleri ve hayvan bakımı ile ilgili bilgiler verilecek ve münkün olabilen durumlarda bu hizmetler ile ilgili organizasyon yapılacaktır. 

Özel günler için organizasyon Doğum günü, yıldönümleri, karne alma, seminer gibi durumlarda ilgili firmalar ile ilgili bilgi verilecek ve mümkün olabilen durumlarda organizasyon yapılacaktır. Yaşlılar ve çocuklar için bakım hizmetleri Araç Sahibi’nin talebi üzerine yaşlılar ve çocukların bakımı ile ilgili hizmet veren firmalar hakkında bilgi verilecek ve mümkün olabilen durumlarda organizasyon yapılacaktır. 

Tercüme hizmetleri Tercüme büroları ve tercümanlık hizmetleri ile ilgili bilgi verilecek ve mümkün olabilen durumlarda organizasyon yapılacaktır. Çiçek gönderme hizmetleri Türkiye ve yurtdışı için çiçek gönderme hizmetlerinin organizasyonu yapılacaktır.

Hiç yorum yok