Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ELEKTROMANYETİK OPEL ADAM ROCKS TESTİ

Cenevre Motor Show’da dünya prömiyerini yapan Opel’in mini şehirli crossoverı Adam Rocks Avrupa caddelerinde  3 kapılı mini crossove...

Cenevre Motor Show’da dünya prömiyerini yapan Opel’in mini şehirli crossoverı Adam Rocks Avrupa caddelerinde

 3 kapılı mini crossover 3.7 metrelik boyu, kaslı görünüme sahip katlanabilir kumaş tavanı ve yeni nesil 1.0 litrelik ECOTEC Doğrudan Püskürtmeli Turbo motoru ile standartları yeniden belirliyor. Üç silindirli motor, 115 hp’lik güç ile sunuluyor. Swing Top kumaş tavan, bakışları üzerine toplayan 

özgün tasarımı IntelliLink bilgi-eğlence sistemi ile sunuluyor. Sistem sayesinde, yaklaşan olumsuz hava koşulları renkli bilgi ekranından takip edilebiliyor ve tavan otomatik olarak kapanıyor. Böylece manzara keyfi bir yağmurla bozulmuyor! 

18 inçlik jantlardaki klipsleri, ön ızgara yapısı, özel vurgu yapan LED farları ile tam boy çalışan elektrikli kumaş tavan, ince ve bumerang tasarımlı sinyal lambaları ile dikkat çekiyor. Opel mühendislerinden oluşan ekip, EMC (elektromanyetik uyumluluk) laboratuvarlarında ADAM Rocks’ın geliştirilme programından seri üretimine kadar her aşamada rol aldılar. 

Otomobilin elektronik sistemlerinin olası elektromanyetik karışmalara nasıl tepki verdiğini test ettiler. Dışarıdan gelen elektromanyetik radyasyon verilerine karşı testi başarıyla tamamladı. Sonuç Opel’in yeni mini yaşam tarzı crossover’ındaki bilgi-eğlence sisteminin keyfine gölge düşüremez.

Hiç yorum yok