Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PARAFCARD İLE AKARYAKIT ALIMINIZA 30 TL PARAF PARA

Kampanya kapsamında 1 Mart - 15 Nisan 2014 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri 4. Akaryakıt harcamasına 30 TL ParafPara hediye edilecektir...

Kampanya kapsamında 1 Mart - 15 Nisan 2014 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri 4. Akaryakıt harcamasına 30 TL ParafPara hediye edilecektir. 

Kampanyaya katılmak için “KAMPANYA” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir Kampanyaya farklı günlerde ve tek seferde tüm Banka POS’larından yapılacak akaryakıt harcamaları dahil edilecektir. 

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanya katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılacak harcamaların SMS ile kayıt olunan kart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar 29.04.2014 23:59’a kadar kullanılabilecek olup, kullanılmayan ParafPara’lar 30.04.2014 tarihinde geri alınacaktır. ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafParalar geri alınacaktır.

Hiç yorum yok