Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SUZUKİ YENİ MODELLERİ İLE PODYUMDA

Suzuki, Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti tarafından Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED), Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) ve Bisiklet E...

Suzuki, Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti tarafından Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED), Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) ve Bisiklet Endüstrisi Derneği (BİSED) desteği ile 27 Şubat - 2 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenen Eurasia Moto Bike Expo 2014'te yeni modellerini sergiliyor. 

"BU YIL DA MOTOSİKLET TUTKUNLARINI BÜYÜLEYECEĞİZ" 
Eurasia Moto Bike Expo'nun sektörü hareketlendiren özelliğine vurgu yapan Suzuki Türkiye Genel Müdürü Engin Kubilay, Suzuki'nin mevcut ve yeni modelleriyle her zamanki gibi sezona hazır olduğunu söyledi.

Suzuki'nin ürün gamındaki yenilik ve iyileştirmelere ek olarak geçen yıl başlayan yeni yapılanma çalışmaları ile de pazarın söz sahibi aktörleri arasında yer alacaklarını ifade eden Suzuki Türkiye Genel Müdürü Kubilay, "Yüksek teknoloji ürünü, sınıfının lideri modellerimiz ile motosiklet pazarının en önemli markalarından biri olarak 2014 yılında da motosiklet tutkunlarının beklentilerini karşılayacağız" dedi. 

Burgman 200/A, maxi-scooter'ların idolü olan ağabeyi Burgman 650'den izler taşıyor. Keskin şekilli burundan çıkıntılı ikili arka lambaları, güçlü yakıt tasarrufu sağlayan yeni motoru, opsiyonel olarak sunulan ABS'si, ayakların yere basmasını sağlayan ve şehrin sokaklarında maksimum hakimiyet olanağı veren ergonomik yapısı, geniş saklama alanları, 2 tam kaskı alabilen koltuk altı bölümleri ve birçok bilgiyi sunan gösterge paneli ile yeni Burgman 200/A şehir içinde rahatlıkla yol alabilmek için tasarlandı.

Yeni V-Strom 1000A, Suzuki'nin ilk büyük on/off-road motosikleti olan 1998 DR-BIG'den (DR750S) esinlenerak tasarlandı. V-Strom 1000A, gelişmiş çekiş kontrol sistemi, ayarlanabilir süspansiyonları ve tekerlekleri, 228 kg'lık ağırlığı, birçok bilgiye ulaşabileceğiniz gösterge paneli, 90 derece V dizilimli çift silindirli motoru, ve yenilikçi Suzuki Debriyaj Destek Sistemi (SCAS) ile tasarlandı.sabah

Hiç yorum yok