Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SUZUKİ CELERİO CENEVRE AUTOSHOWDA TANITILACAK

Japon otomobil üreticisi Suzuki’nin adını göklerden alan A segment yeni modeli “Celerio”, 4- 16 Mart tarihleri arasında Uluslararası Cenevr...

Japon otomobil üreticisi Suzuki’nin adını göklerden alan A segment yeni modeli “Celerio”, 4- 16 Mart tarihleri arasında Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenecek. 


Japon otomobil üreticisi Suzuki'nin A segment yeni modeli Celerio, Avrupa prömiyerini 4- 16 Mart 2014 tarihleri arasında Cenevre Otomobil Fuarı'nda yapacak. 

Adını göklerden alan A segment yeni modeli "Celerio" ile A segmentine yeni bir bakış açısı daha getirmeye hazırlanan Suzuki, dış görüntüdeki stili iç mekanda da kendisini ön panelde hissettiriyor. 

Celerio, sürüş rahatlığı, çevreci özelliği ve çarpıcı ve kıvrımlı tasarımı ve semavi rengi ile araç sahibinin stili ile tam bir bütünlük vadediyor. 

Dünya prömiyerini Delhi Auto Expo Fuarı'nda gerçekleştiren Suzuki'nin yeni modeli Celerio, iç mekanda araç içi genişliği ile sağladığı konfor yanında düşük karbondioksit emisyon değeri ile de çevreci karakterini yansıtıyor.Sabah

Hiç yorum yok