Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ROLLS ROYCE TÜRKİYE‘DE YALI FİYATINA OTOMOBİL SATACAK

Türklerin lüks oto merakı Rolls Royce’un da cezbetti. Şirket dünyadaki 122. showroom’unu İstanbul'da açıyor.  İngiliz asilzadele...

Türklerin lüks oto merakı Rolls Royce’un da cezbetti. Şirket dünyadaki 122. showroom’unu İstanbul'da açıyor. 


İngiliz asilzadelerinin efsanevi modelleri 3.4 milyon TL'ye varan fiyatlarla ay ortasında satışta. Türkiye’deki lüks otomobillerin satışlarını her yıl yükseltmesi, dünyanın en lüks markalarını çekmeye devam ediyor. 

Fiyatları 1 milyon TL sınırını aşan rüya otomobiller arasında, Ferrari, Maserati gibi sportif modeller dışında Rolls Royce de resmi olarak Türkiye’ye geliyor. İngiliz süper lüks otomobil markası Rolls Royce, ilk kez Türkiye’de resmi showroom açıyor. 

Dünyanın en lüks otomobil markalarından biri olarak tanınan ve 1988 yılından itibaren BMW’nin kontrolüne geçen marka, ülkemizde Artuğ Aysal’ın sahibi olduğu Royal Motors tarafından temsil edilecek. 

Resmi açılışı 11 Şubat tarihinde yapılacak Kuruçeşme’deki showroom açılışı için Rolls Royce Yönetim Kurulu Üyesi Jolyon Nash da Türkiye’ye gelecek. İstanbul ile birlikte Rolls Royce’un dünya çapındaki satış noktası 122’ye yükselecek. En ucuz modelin Türkiye satış fiyatı 825 bin eurodan başlarken, Phantom modelinde fiyatlar 1.1 milyon euroya (yaklaşık 3.4 milyon TL) kadar çıkıyor. 

KİŞİYE ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ 
Kişiye özel binlerce seçeneğin tercih edilebildiği otomobilin sahibi, neredeyse her detayı sipariş edebiliyor. Rolls-Royce müşterileri beş özel renk seçeneğinden herhangi birini beğenmediği takdirde, 44 bin renk tonundan hoşlarına giden bir kombinasyon yaratabiliyor. Aynı seçenekler koltuk döşemelerinden kokpit renklerine kadar özel müşterilerin seçimine bunuluyor. 

PERFORMANSTA ZİRVE KAPUTUNUN 
altında 6.6 lt hacimli (601 beygir), çift turbolu benzinli V12 motor bulunan Rolls-Royce Ghost ve efsanevi Phantom da satışa sunulacak. Süper lüks bir otomobil olarak üretilmesine rağmen, performans açısından da zirvede olan Rolls Royce Ghost, sıfırdan 100 km/s hıza sadece 4.7 sn’de ulaşıyor. akşam

Hiç yorum yok