Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

200 000. MİTSUBİSHİ SPACE STAR ÜRETİLDİ

Üstün güvenlik, yakıt tüketimi ve donanımı bir arada sunan Mitsubishi Motors'un küçük sınıftaki aracı Yeni Mitsubishi Space Star 200.00...

Üstün güvenlik, yakıt tüketimi ve donanımı bir arada sunan Mitsubishi Motors'un küçük sınıftaki aracı Yeni Mitsubishi Space Star 200.000 üretim adedine ulaştı. 
Mitsubishi Motors'un Tayland fabrikasında Mart 2012'de üretimine başlanan Mitsubishi Space Star'dan 200.000 adet üretildi. 66 ülkeye ihraç edilen Space Star, Mitsubishi Motors'un "Global Küçük" projesinin (global pazarlar için tek platform+tek fabrika+tek araç) ilk meyvesi. 

77.691 adet Space Star Japonya pazarı için üretilirken 122.309 adedi ise ihraç edildi. Mitsubishi Space Star Mitsubishi Space Star, üstün güvenlik özellikleri ile rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. 

RISE gövde yapısına sahip Space Star; ASTC (Aktif denge ve çekiş kontrol sistemi), 6 adet SRS hava yastığı, HSA (Yokuş kalkış destek), ABS, EBD, BA ve ESS gibi üstün güvenlik özelliklerini standart olarak sunuyor. 

Türkiye'de "Invite" donanım paketi ile satışa çıkan Mitsubishi Space Star, dijital göstergeli tam otomatik klima, otomatik yanan farlar, yağmur sensörü, torpido içinde USB bağlantısı, AUX girişli CD/MP3çalarlı radyo, çocuk kilidi, otomatik arka camlar, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, gecikmeli sönen iç aydınlatma, 60:40 oranında yatan arka koltuklar, krom iç açma kolları, ön ve arkada yükseklik ayarlı kafalıklar, 15" alaşımlı Jantlar, karartılmış arka camlar, tampon üzerinde gündüz farları, güvenlik ve aerodinamik özellikleri optimize eden arka spoiler, ısıtmalı ve elektrik kontrollü dikiz aynaları, gövde rengi kapı kolları ve aynalar ile donatıldı.otorehberi

Hiç yorum yok