Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TRAFI APP TÜRKİYE İOS VE ANDROİD PLATFORMLARI İÇİN RESMİ UYGULAMASINI SUNDU

Gerçek zamanlı trafik verileri ile kapıdan kapıya destek veren bir yer tarifi uygulaması olan TRAFI, kullanıcılarına toplu taşıma yoluyla g...

Gerçek zamanlı trafik verileri ile kapıdan kapıya destek veren bir yer tarifi uygulaması olan TRAFI, kullanıcılarına toplu taşıma yoluyla gerçekleştirilen ulaşım türlerinde gerçek zamanlı trafik verilerini de göz önüne alarak güzergah ve toplu taşıt önerileri sunuyor. 

Uygulama, Türkiye için bütün toplu taşıma taşıtlarını entegre halde sunarken, açık adres girmek yerine sadece gideceğiniz yer isimlerini FourSquare üzerinden aramanıza imkan tanıyor. 

Hürriyete ter alan habere göre TRAFI CEO’su ve Kurucu Ortaklarından Martynas Gudonavicius, “Özellikle İstanbul olmak üzere yaşanan trafik sorununu göz önünde bulundurarak Türkiye genelindeki en iyi toplu taşıma uygulamasını sunmak istiyoruz. 

Uygulamamızı sürekli güncelleyerek ve yeni özellikler ekleyerek kullanıcılarımız için en kullanışlı ve yararlı hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip ederek yenilenen ve eklenen özelliklerimizden hemen haberdar olabilirsiniz” dedi. 

Litvanya’da aylık 300 binden fazla aktif kullanıcıya sahip olan TRAFI, şu an Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir illeri için hizmet veriyor. Diğer iller ise uygulamaya hızlı bir şekilde eklenecek. 

TRAFI Uygulamanın Özellikleri: 
· Rota/Güzergah arama · En yakın durakların harita üzerinde interaktif sunumu · Metrobüs, otobüs, vapur, tramvay ve metro tarifeleri · Gerçek zamanlı bilgi · Otobüs hareketlerinin gerçek zamanlı sunumu · Bir sonraki toplu taşımanın geliş saati · İngilizce ve Türkçe dil özelliği · Favori duraklar – hızlı erişim için sık kullandığınız güzergah ya da durakları kaydedebilirsiniz.

Hiç yorum yok