Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİNİ PARAF İLE ÖDE TEKZENDE %20 İNDİRİM KAZAN

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni gib.gov.tr’ den Paraf ile 3 veya 6 taksitte ödeyin, Tekzen oto grubu ürünlerinde %20 indirim kazanıyor Kampa...

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni gib.gov.tr’ den Paraf ile 3 veya 6 taksitte ödeyin, Tekzen oto grubu ürünlerinde %20 indirim kazanıyor

Kampanya kapsamında 1-31 Ocak 2014 tarihleri arasında gib.gov.tr adresinden gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 300 TL’ye kadar +2 taksit eklenerek 3 taksit; 300 TL ve üzerinde +5 taksit eklenerek 6 taksit olarak gerçekleştirilecektir. 

Kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır. MTV ödemesini gib.gov.tr adresinden Paraf ile gerçekleştiren müşteriler 04 Ocak-28 Şubat 2014 tarihleri arasında Paraf üyesi Tekzen mağazalarında, oto grubu ürünlerinde geçerli %20 indirim kazanacaktır.

 % 20 İndirim için kampanya kodunun ödeme anında kasada ibraz edilmesi gerekmektedir. Kampanya kodu gib.gov.tr adresinden yapılan MTV ödemesini takip eden günde SMS olarak iletilecektir. 

Kampanyaya Parafly ile yapılan işlemler dâhildir. Tekzen Sanal Mağazasından gerçekleştirilecek işlemler, iptal ve iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler indirim kampanyasına dahil değildir.

Hiç yorum yok