Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CHEVROLET CAPTİVANIN HEYBETİ ARTTI FİYATI DÜŞTÜ

Makyajla birlikte 4x4 özelliğini kaybeden araç, önden çekişli olarak satılmaya başlandı. Segmentinin en iri otomobillerinden olan araç, güç...

Makyajla birlikte 4x4 özelliğini kaybeden araç, önden çekişli olarak satılmaya başlandı. Segmentinin en iri otomobillerinden olan araç, güçlü dizel motoru ve daha makul tüketimiyle dikkat çekici bir seçenek haline geldi. 


Sert bakışlarıyla heybetli bir görünüme sahip olan Captiva, hem sportif hem de sağlam bir imaj sunuyor. 4.67 metrelik uzunluk ve 1.87 metrelik genişliğiyle 7 kişiye yolculuk imkanı sağlayan araç, ferah iç mekanıyla öne çıkıyor. 

Dış tasarımın aksine oldukça sade ve Asyalı hissettiren iç mekan, yeni orta konsol tasarımı ve bilgi ekranıyla daha teknolojik hale getirilmiş. 

Üstelik artık tasarruflu kullanıma destek olan Eco sürüş modu da sürücünün imdadına yetişiyor. Motorun rölanti ve yüksek devirler dışında sesinin iç mekana yansımaması dikkat çekici. Sessiz ve konforlu yapısıyla beğenimizi kazanan araç, yüksek sürüş pozisyonuyla da yol hakimiyetini üst seviyede tutuyor. 

Yüksek tavan sayesinde ön ve orta sırada yolculuk etmek keyifli. 3’üncü sıra ise daha çok çocuklara ayrılmış denebilir. 447 litrelik bagaj da yeterli seviyede. Ara hızlanmalar oldukça başarılı Araçtaki 2 lit­re­lik di­zel mo­tor, 163 bey­gir­ güç ve 400 nm tork üretiyor. 

1.9 to­nluk Cap­ti­va­’yı ra­hat­lık­la hız­lan­dı­ra­bi­len mo­tor, 6 ile­ri oto­ma­tik vitesle kombine ediliyor. 0’dan 100 km/s sü­ra­te 11.2 sa­ni­ye­de ula­şan aracın son sürati de 184 km/s. Ara hız­lan­ma­lar da akıcı şekilde gerçekleşiyor. 

CHEVROLET CAPTİVA 18 bin 118 lira indirimle satılıyor 

Aracın fabrika verilerine göre ortalama tüketimi 7.7 litre. Biz denemelerimizde 8.2 litreyi tutturduk. Üstelik sakin otoyol sürüşlerinde 7 litrenin altına inmek oldukça kolay. Yerden yüksek yapı ve orta sertlikteki süspansiyon sistemi sebebiyle aracın sert manevralarda yatması kaçınılmaz fakat yol tutuş limitleri yeterince yüksek. 

Ayrıca standart sunulan ESC sistemi de aracın izinden çıkmasını önlüyor. 7 koltuk standart Chevrolet Captiva, zengin bir ekipman listesiyle satılıyor. 7 koltuğun standart sunulduğu araç, aralık ayı boyunca 18 bin 118 liraya varan indirimle satılıyor. 

Kampanya süresinde aracın baz modeli 81 bin 760, bize konuk olan üst donanım LTZ ise 89 bin 910 liradan satılıyor. Bu fiyat, bir alt segment SUV’lerin küçük hacimli motorlarına bile yakın seviyede.bugün

Hiç yorum yok