Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ İSUZU VİSİGO VE YENİLENEN İSUZU NOVO

 Ticari Araç ve Otobüs Sektörünün Öncülerinden Anadolu Isuzu, 9.5 metre segmentindeki yeni Coach Otobüsü VISIGO’yu ve yenilenen NOVO Küçük ...

 Ticari Araç ve Otobüs Sektörünün Öncülerinden Anadolu Isuzu, 9.5 metre segmentindeki yeni Coach Otobüsü VISIGO’yu ve yenilenen NOVO Küçük Otobüs serisini İstanbul Hilton Convention Center’da düzenlediği lansman ile müşterilerin beğenisine sundu. 


Turizm Taşımacılığının ve Şehirlerarası Yolculuğun Yeni Konfor İkonu; VISIGO Segmentindeki tüm otobüslerden farklı olarak, ön tavanda standart olarak yer alan panoramik tavan camıyla yolcuların daha aydınlık ve ferah bir yolculuk yapmasına olanak sağlayan VISIGO, her koşulda otomatik açılıp kapanabilen perdesiyle içeriye gelen ışığın istenen şekilde ayarlanmasını sağlıyor. 

Opsiyonlu olarak satışa sunulan üç bölmeli cam tavan ise tasarımda Anadolu Isuzu farkını ortaya koyuyor. Sınıfının en geniş ve en yüksek otobüsü olan VISIGO’da ergonomi ve ferahlık ön planda tutulmuş. 

Yine segmentinde bir ilk olarak tam otomatik iklimlendirme (ısıtma ve soğutma) sistemini standart olarak sunan VISIGO, 28,4 kw klima kapasitesi ve 38.270 kcal/ h ısıtma kapasitesi ile hem yaz sıcağında hem kış soğuğunda konforlu bir yolculuk yapılmasına olanak sağlıyor. 

Güvenliğin ön planda tutulduğu otobüste, ön ve arka disk frenler, çift devreli otomatik ayarlı ABS'li tam havalı fren sistemi, yardımcı egzost freni, motor odası yangın algılama ve ikaz sistemi ile yolculuk daha güvenli hale geliyor. 

Müşterilerin isteğine uygun 35+1, 37+1 ve 39+1 oturma opsiyonlarına sahip VISIGO, özel olarak tasarlanan koltukları ve yolcu başına düşen daha fazla bagaj alanı ( 5.5 m3) ile fark yaratıyor. 

250 litrelik yakıt tankı kapasitesi ise tek seferde daha çok yakıt alarak kullanıcısına kolaylık sağlıyor. Sürücünün rahatlıkla ulaşabileceği şekilde tasarlanan ergonomik ve oldukça estetik sürücü torpidosu, rezistanslı ve otomatik sürücü penceresi, ledli gündüz sürüş farları, ısıtmalı ve elektrik kontrollü aynaları ve sürücü kliması ile seyahatler VISIGO kullanıcıları için çok daha konforlu. 

VISIGO’nun sektöre getirdiği yeniliklerden biri ise multimedya set. Multimedya set ile tek bir ekran üzerinde MP3, DVD, navigasyon ve yol bilgisayarı aynı anda kullanılabiliyor. 

VISIGO, 204 beygir ve 5193 cc hacimli Euro 5-EEV (Geliştirilmiş Çevre Dostu Araç) motoruyla doğaya saygılı. Yakışıklı ve gösterişli görüntüsünün yanı sıra sektörün ihtiyaç duyduğu tüm donanıma ve teknik özelliklere sahip VISIGO, kullanıcısına kazanç , yolcusuna da konforlu ve ferah bir yolculuk sağlıyor. 

Yepyeni Özellikleriyle; NOVO, NOVO LUX, NOVO ULTRA Estetik ve göz alıcı görüntüsünün yanı sıra güçlendirilmiş teknik özellik ve üstün donanımıyla yeni nesil NOVO Otobüs Serisi, yolcu taşımacılığının standartlarını yükseltiyor. Yepyeni ön tasarımı ve daha orantılı görünümü ile NOVO otobüsleri, aerodinamik ve modern çizgileri ile göze çarpıyor. 

Estetik görünümü daha da ön plana çıkan NOVO serisi, sadece dış dizaynı ile değil iç dizaynıyla da daha yenilikçi bir yapıya bürünüyor. NOVO, tüm seride standart olarak kullanılan ön ve arka disk fren sistemiyle güvenliği daha da üst seviyeye taşıyor. Yekpare-füme renkli yan camları, standart sis ve gündüz farları, boynuz tipi yeni yan aynalarıyla güvenli bir sürüş imkanı sağlıyor. 

NOVO LUX ve NOVO ULTRA’da ise yan aynalarda ısıtma standart oldu. Ön ve arka kapılarında güvenlik özelliklerinin de arttırıldığı NOVO Serisinde kapı kilitleme sistemi ve ön ve arka kapı uzaktan kumanda sistemi standart olarak sunuluyor. 

NOVO serisinin en donanımlı modeli olan NOVO ULTRA, 190 beygirlik motoru, standart çift camı ve elektrikli sürücü camı ile görücüye çıkıyor. 

Kullanıcısının her türlü ihtiyacı göz önüne alınarak tasarlanan yeni NOVO Serisi, sayısız yeniliği, yükselen standartları, maksimum konforu ve üstün güvenliği ile yollara çıkıyor.