Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ VOLKSWAGEN CROSS CADDY SATIŞA SUNULDU

Cross Caddy, bir hafif ticari araçtan beklenenleri daha yukarı taşıyor.  Gövde rengi tampon ve sportif çamurluklarla desteklenen dış ...

Cross Caddy, bir hafif ticari araçtan beklenenleri daha yukarı taşıyor. 

Gövde rengi tampon ve sportif çamurluklarla desteklenen dış tasarımı, standart olarak sunulan Cross tampon kitinde yer alan ön, arka ve yanlarında bulunan özel tasarım çift renkli korumalarla daha dinamik bir görünüme kavuşuyor. 

Cross Caddy, estetik dış tasarımının sağladığı güçlü görüntüsünü, özel aksesuarlarla tamamlıyor. Gümüş renkli tavan rayları, 16 inç spor tasarım jantları, karartılmış arka camları ve koyu stop lambalarının ilk bakışta fark edildiği Cross Caddy, geliştirilmiş süspansiyon sistemiyle daha yüksek. 

KENDİNE ÖZGÜ BİR TARZ 
Cross Caddy’nin fark yaratan tarzı, iç mekanda da devam ediyor. Cross Caddy’e özel gri/antrasit koltuk ve kapı içi döşemeleri, kontrast gri dikişlerle göz dolduruyor. 

İç mekan tasarımındaki estetik çizgiler gümüş renk çerçeveli üfleçlerle ve Cross Caddy için tasarlanan koltuk döşemeleriyle tamamlanıyor. 1.6 TDI 102PS’lik motorla satışa sunulan Yeni Cross Caddy, isteğe bağlı olarak DSG şanzımanla da alınabiliyor. 

250 Nm tork üreten motor, 100 km’de ortalama 5,8 lt yakıt tüketimine ve kilometre başına 152 gr CO2 emisyon değerlerine sahip Yeni Cross Caddy 54 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.(ensonhaber.com)