Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

NİSSAN JUKE NİSMO TÜRKİYEDE SATIŞTA

Nissan’ın motor sporlarından ilham alarak tasarladığı Juke Nismo, en sonunda Türkiye’ye geldi.  Nissan Markasının motorsporlarındaki ...

Nissan’ın motor sporlarından ilham alarak tasarladığı Juke Nismo, en sonunda Türkiye’ye geldi. 

Nissan Markasının motorsporlarındaki araçlarını tasarlayan Nismo imzalı araç, daha fazla sürüş zevki yaşamak isteyenlere farklı bir seçenek olarak pazara sunuluyor. 

Manuel şanzımanlı ve önden çekişli model için 98 bin 900 liralık etiket belirlenirken, otomatik vitesli 4x4 versiyon 129 bin 900 liradan satılacak. 

Süet spor koltuklar Avrupa’da satışa sunulan ilk Nismo modeli olan yeni araç sportif tasarımı, aerodinamik yapısı, geliştirilmiş performansı ve yüksek yol tutuşuyla dikkat çekiyor. 

Modifiye edilmiş ön ızgara, hava akımını kontrol edebilen arka spoiler, ön ve arka tamponların daha alçak oluşu yüksek hızlarda dahi aracın yere sağlam basmasını sağlıyor. 

İç mekanda ise süet spor koltuklar, vites topuzu ve direksiyon simidi dikkat çekici sportif detaylar arasında. Düşük vergi dilimini 19 cc ile kaçırıyor 

Araçta görev yapan DIGT direkt enjeksiyonlu turbo şarjlı motor, 1618 cc’lik hacmiyle yüksek vergi diliminde yer alıyor. 

Vergi sistemine takılan bu 19 cc, neyse ki performansıyla kendini amorti ediyor. 200 beygir güç ve 250 nmtork üreten motor, 6 ileri manuel ve Xtronic CVT isimli otomatik şanzıman seçeneklerine sahip. 

Manuel şanzımanlı 4x2model, 0’dan 100 km/s sürate 7,8 saniyede çıkarken, saatte 215 kilometre hıza ulaşabiliyor. Otomatik vitesli 4x4 versiyonunda ise bu değerler sırasıyla 8,2 saniye ve 200 km/s.BUGÜN GAZETESİ