Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HONDA CİVİC TE ECO NOMİ DEVRİ BAŞLADI

Kurulduğu günden bu yana en iyi otomobilleri tasarlarken çevreye duyarlılık konusuna da özen gösteren Honda, bu yaklaşımını yeni bir boyuta...

Kurulduğu günden bu yana en iyi otomobilleri tasarlarken çevreye duyarlılık konusuna da özen gösteren Honda, bu yaklaşımını yeni bir boyuta taşıyor. 


Honda Türkiye fabrikasında otogaz dönüşümüne hazır olarak üretilen Civic Eco hem çevreyi hem de sürücüsünün bütçesini düşünüyor. 

Honda, 2020 yılına kadar tüm dünyadaki üretimlerinde kullandıkları CO₂ emisyonunu %30 oranında azaltmayı hedefliyor. 

Ekonomik Otogaz (LPG) ile çalışan Civic Eco, benzinli motorlara oranla daha fazla tasarruf sağlıyor. Böylece Honda Civic Eco’nun performans ve konforu, Otogaz seçeneğiyle daha ekonomik hale geliyor. 

Çevreci Gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakma vizyonuyla Honda, Civic Eco modelinin diğer yakıtlara oranla daha az CO₂ emisyonu ile çevreci misyonunu bir kez daha kanıtlıyor. 

Güvenli Honda Türkiye tarafından otogaz dönüşümüne uygun olarak üretilen Civic Eco’nun LPG dönüşümünü anlaşmalı Honda Yetkili Servisleri ve BRC, Civic Eco için özel olarak geliştirilmiş kit ile gerçekleştiriyor. 

Böylece hem daha güvenli bir sürüş hem de 6 yıl 150.000 km garanti sağlıyor. Performanslı Civic Eco 1,6 litre 125 beygir i-VTEC motor, 5 vitesli düz ve otomatik şanzıman seçenekleriyle aradığınız performansı sunuyor. 

Civic Eco’nun motorunda ve ilgili ekipmanlarında LPG dönüşümünün güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yapılmış değişiklikler bulunuyor.