Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ FORD RANGER DÜNYAYI DİZE GETİRİYOR

Yeni Ford Ranger, en caydırıcı şartlarda, aşırı soğuk ve sıcak altında, dünyanın en çetin arazilerinde ödün verilmeden test edildi.  ...

Yeni Ford Ranger, en caydırıcı şartlarda, aşırı soğuk ve sıcak altında, dünyanın en çetin arazilerinde ödün verilmeden test edildi. 

Ve önüne çıkacak her türlü güçlüğün üstesinden gelmeye hazır. Yeni Ford Ranger, dünyanın en titiz uzmanları tarafından test edildi ve aracımız uzmanların oylarıyla 2013 Uluslararası Pick-up ödülüne layık görüldü. Yeni Ranger, dünyanın önde gelen otomobil yazarlarının oy birliğiyle, ikinciliği ve üçücünlüğü kazanan araçlara verilen puanların toplamından daha yüksek puan aldı. 

Gelişmiş Duratorq dizel motor serisi sayesinde, Yeni Ford Ranger 4x4 ve 4x2 modelleri önceki modellerden çok daha güçlü. Bu güçle, 1.336 kg yük taşımanıza ve 3.350 kg römork çekmenize yardımcı oluyor; aynı zamanda, daha fazla yakıt tasarrufu yaparak cebinizi de düşünüyor. 

Ayrıca Yeni Ranger, Euro NCAP güvenlik değerlendirmesinde 5 yıldız alan ilk pickup (pikap) araçtır.Ayrıntılı bilgi ford web sitesi ve ford yetkili satıcılarında