Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SSANGYONG KORANDO MAKYAJLANDI

SsangYong, memleketi Kore'de Korando C olarak adlandırılan SUV'si Korando'nun makyajlı versiyonunu tanıttı.  Yenilenen Ko...

SsangYong, memleketi Kore'de Korando C olarak adlandırılan SUV'si Korando'nun makyajlı versiyonunu tanıttı. 

Yenilenen Korando, yeni dokunuşlarla şekillendirilen dış ve iç tasarımının yanı sıra yeni özellikleri ve mekanik güncellemeleri ile satışa sunulacak. 

Ön tasarımında LED teknolojisi ile zenginleştirilen ön farları sayesinde daha çekici bir görüntü vaat eden yeni Korando SUV, yenilenen ön ızgarası ve daha agresif bir görüntü sunan tamponları ile dikkat çekiyor. 

Arka tasarımında yeniden şekillendirilen farları ve 18 inçlik jantları göze çarpan Korando'nun iç tasarımı da iyileştirilmiş malzeme kalitesi ile dikkat çekiyor. Yeni ahşap iç kaplaması göze çarpan makyajlı Korando SUV, yumuşak kaplama malzemesi kullanılan ön kokpiti ve bazı donanım seçeneklerinde sunulan kırmızı renkli deri döşemesi ile beğeni topluyor. 

İç mekanda aynı zamanda soğutmalı koltuk gibi opsiyonel donanım seçenekleri de sunulacak. Teknik olarak daha ekonomik hale gelen Korando, sürüş sırasında aktifleştirilebilen ECO modu sayesinde yakıt ekonomisini %8,4 azaltarak otomatik vitesli önden çekişli modelde 7.8 lt/100km'ye düşürüyor. 

Korando'nun manuel şanzımanlı versiyonunun yakıt tüketimi ise 100 litrede 5.8 litre olarak açıklanmış. Makyajlanan Korando'da titremeyi ve Ses düzeyinide %10 kadar düşürdüğünü açıklayan SsangYong, yeni teknolojileri ile de dikkat çekiyor. 

Makyajlı Korando, 7 inçlik dokunmatik multimedya ve navigasyon sistemi, Infinity ses sistemi, anahtarsız sürüş ve lastik basınç göstergesi gibi yeni teknolojiler ile donatılmış