Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPEL ADAM BLACK LİNK VE WHİTE LİNK MODELLERİ İLK KEZ FRANKFURT MOTOR SHOWDA

Opel Adam Black Link ve White Link Modelleri 12-22 Eylül tarihleri arasında Frankfurt'taki Uluslararası Motor Show’da dünya galasını ge...

Opel Adam Black Link ve White Link Modelleri 12-22 Eylül tarihleri arasında Frankfurt'taki Uluslararası Motor Show’da dünya galasını gerçekleştirecek.


IntelliLink bilgi-eğlence sistemine ve Siri Eyes Free sesli kontrol donanımına sahip olan iki yeni model, ileri teknoloji bilgi-eğlence sistemi ile dikkat çekiyor. 

Adam Black Link ve White Link modelleri, Opel tasarım felsefesine bilgi-eğlence teknolojisiyle yeni bir yorum getiriyor. Siyah ve beyaz renk seçeneğiyle otomobilseverlere tipik bir akıllı telefon görüntüsü veriyor. 

Akıllı telefona sahip olan Adam sürücüleri, rahat ve güvenli bir şekilde direksiyon üzerindeki kumandadan standart olan Siri Eyes Free özelliğini etkinleştirebilir ve yol esnasında sesli komutla çalıştırabilir. 

Siri Eyes Free ve Bilgi-Eğlence Sistemi Siri Eyes Free modu ile bluetooth üzerinden akıllı telefonlara bağlanabilir ve sesli komut sistemi çalıştırılabilir. 

Siri Eyes Free üzerinden sesli komut ile ; Listenizde kayıtlı olan telefonları arayabilir, radyo üzerinden şarkı çalıp iPod gibi farklı müzik kanalarına geçiş yapabilir, telefonunuza gelen mesajları dinleyip mesaj atabilir, takvime ulaşıp randevularınızı kontrol edebilirsiniz. 

Siri Eyes Free ayrıca maç sonuçları veya ulusal tatil günleri gibi sorulara cevap vererek trafikte dikkat dağılmasını en aza indirir. 

Otomobilseverlerin IntelliLink ekranına bakmadan haritadaki gideceğiniz noktayı sesli olarak komut verebilirsiniz. 

Adam Black Link ve White Link modellerindeki gösterge panelinde bulunun standart FlexDock akıllı telefon aparatı ile otomobilseverler hedeflerine ne kadar mesafe kaldığını sorabilir. 

Opel FlexDock’in diğer bir avantajı ise yerleştirildiği yerde Akıllı telefonun otomatik olarak yeniden şarj edilmesidir. Opel IntelliLink bilgi-eğlence sistemi, 7 inçlik bir ekrana sahip olup Android yazılımlı cihazlarla da çalışmakta. 

Bu özelliği, Opel ADAM’ı bilgi-eğlence sistemine sahip otomobiller arasında öne çıkarıyor. Siyah-beyaz tasarımından ilham alan ileri teknoloji İleri teknoloji ve Opel’in tasarım felsefesi, Adam Black Link ve White Link modelleriyle ortaya çıkıyor. 

Gövdenin geri kalanına vurgu yapan kontrastlar; Opel logosunu taşıyan ızgara bar, renkli arka cam ve tekerlek klipleriyle Twister tasarımlı 18 inç jantlar uyum içinde. Diğer bir göz alıcı unsur da siyah ya da beyaz standart tavan spoyleri, LED gündüz farları ve LED stop lambaları. 

Otomobilin iç mekanı, koltukları ve gösterge paneli otomobilin rengi ile uyum sağlamakta. Adam Black Link modelinde, koltuk minderlerindeki siyah (Morrocana) renkte. 

Orta konsolun ve gösterge panelinin siyah renkte olmasına rağmen kapı çıtaları, torpido gözü, deri vites topuzu ve el freni kolu beyaz (Sky Cool Grey) renkte