Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FORD BMAX VE CMAX MODELLERİNE 2 MOTOR SEÇENEĞİ DAHA EKLENDİ

Ford özellikle aile kullanımına yönelik MPV sınıfı B-Max ve C-Max modellerinde iki yeni motor versiyonunu daha satışa sundu.  Buna gö...

Ford özellikle aile kullanımına yönelik MPV sınıfı B-Max ve C-Max modellerinde iki yeni motor versiyonunu daha satışa sundu. 

Buna göre B-Max modelinde 1.6 benzinli otomatik ve 1.6 dizel motor seçeneklerine sahip iki yeni versiyon duyuran Ford, bu iki seçeneğin fiyatlarını 44.750 TL ve 51.900 TL olarak belirledi. 

7 ve 5 kişilik oturma kapasitesine sahip C-Max modelinde ise 2012 yılının ardından 2013 yılında da En İyi Motor ödülüne layık görülen 1.0 benzinli EcoBoost motor versiyonlarını duyurdu. 

1.0 EcoBoost motor Trend donanım paketinde yani fiyat etiketi 51.370 TL olarak belirlenirken, yine 1.0 EcoBoost Titanium paketinin fiyatı ise 57.820 TL. 

Ford'un iki modeline eklediği iki yeni motor seçeneği daha çok aile kullanıcıları için bir ürün çeşitliliği oluştururken yeni versiyonların özellikle vergi yükü düşük olan motor seçeneklerine sahip olması ülkemize özel bir pazarlama girişimi olarak yorumlanıyor