Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPEL INSİGNİA COUNTRY TOURER DÜNYA LANSMANI FRANKFURT OTOMOBİL FUARINDA GERÇEKLEŞTİRECEK

Yeni Insignia ailesi, eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Opel Insignia Country Tourer ile dünya lansmanını gerçekleştirecek.  ...

Yeni Insignia ailesi, eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Opel Insignia Country Tourer ile dünya lansmanını gerçekleştirecek. 


SUV karakterine sahip, üst sınıf Sports Tourer: Daha fazla yerden yükseklik ve dikkat çekici koruyucu gövde elemanları  Akıllı 4 çeker sistemi

Değişken tork beslemesi ve dört teker çekiş özelliği Güçlü çekiş: 400 Nm. torka sahip güçlü bi-turbo dizel motor  Atletik görünüş: Çift egzoz çıkışı Sports Tourer, aile ve iş amaçlı sedan özelliğine sahip iken, Insignia Country Tourer crossover, karakteriyle atletik bir görünüşe sahip. 

Tanımlayıcı özellikleri arasında çıkıntılı ön ve yan gövde kaplamasıyla birleşen ön ve arkada koruyucu alt gövde çıtaları bulunmaktadır ve bütün bunlar çift egzoz borularıyla tamamlanmaktadır. 

Yeni teknolojiye sahip akıllı 4 çeker sistemi tüm sürüş koşullarında sağlam bir yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti sağlıyor. Bu özellik, yüksek performanslı, 143 kW/195 HP, 2.0 BiTurbo Dizel motorda 400 Nm. tork üretmekte ve altı ileri otomatik şanzıman ile birlikte sunulmakta. 

Elektronik olarak kumanda edilen 4x4 güç aktarım sisteminde, Haldex ilkelerine göre çalışan yüksek kaliteli bir debriyaj ve hem asfalt hem de asfaltsız yollarda üstün çekiş sağlamak için elektronik bir sınırlı kaymalı diferansiyel bulunuyor. 

Mevcut yol koşullarına sürekli olarak adapte olduğunu ve bir tekerleğin kaymaya başlamasından önce dahi, ön ve arka akslar arasındaki, hatta arka tekerlekler arasındaki tork dağıtımını kusursuz şekilde değiştiğini hissediyorsunuz. 

Country Tourer sahip olduğu büyük lastikleriyle zorlu ve bozuk arazi koşullarında yerden yüksekliğinin sahip olduğu avantajları sunuyor. Böylece, ister kışın karlı yollarda kullanın ister zor yol koşullarında Insignia Country Tourer mükemmel bir yol arkadaşı. 

Şehir içindeyse, atletik görünüşü, rakiplerinden ayrılmasını sağlayan güçlü bir çekicilik sunuyor. Opel, Yeni Insignia Country Tourer ile orta boyuttaki otomobiller için SUV sınıfı boşluğunu doldurmayı amaçlamakta. 

Opel Insignia Country Tourer modeli ile yeni müşteri kitlesine ulaşmayı planlıyor..