Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ OPEL İNSİGNİA

Opel model yelpazesi, 65. Frankfurt Motor Show’da (12-22 Eylül 2013) dünya prömiyeri yapılacak yeni Opel Insignia ile bir üst seviyeye çıkı...

Opel model yelpazesi, 65. Frankfurt Motor Show’da (12-22 Eylül 2013) dünya prömiyeri yapılacak yeni Opel Insignia ile bir üst seviyeye çıkıyor. 


Yeni Opel Insignia'da
Çığır açan yeni nesil dokunmatik bilgi-eğlence sistemi  Yalnızca 3.7 lt / 100 km tüketim ve 99 gr / km CO2 salımına sahip 140 HP.'lik Turbo dizel  170 HP ve 250 HP.'lik yeni Turbo benzinli doğrudan püskürtmeli motor Yeni karoser ve iç tasarım daha fazla ayrıcalık sunuyor 


Eylül ayında Türkiye Pazarında Opel model yelpazesi, 65. Frankfurt Motor Show’da (12-22 Eylül 2013) dünya prömiyeri yapılacak yeni Opel Insignia ile bir üst seviyeye çıkıyor. 

Yılın Aracı ünvanına ve birçok ödüle sahip Yeni Insignia çok daha çekici iç ve dış tasarımıyla göz alıyor. 99 g Turbo dizel ve yeni nesil Turbo benzinli motor gibi yeni güçlü ve ultra verimli doğrudan püskürtmeli motorlar,geniş motor portföyü daha da genişletiyor. 

Bir dizi şasi iyileştirmesi, daha yüksek konfor getiriyor. Ve tümüyle yeni nesil bir bilgi-eğlence sistemi. Bu sistem pek çok akıllı telefon işlevini araca entegre ediyor ve orta konsoldaki dokunmatik ekran vasıtasıyla sezgisel ve basit bir şekilde kullanılabiliyor. 

Opel Genel Müdürü Özcan Keklik, bu orta sınıf modelin evrimini şöyle açıklıyor: “Başarılı Insignia bugüne dek 500.000 adet’in üzerinde Opel sürücüsünün kalbini kazandı. Kaliteli ve şık bir kokpit, bilgi-eğlence sistemleri, örnek güç aktarma organları ve tasarım ile yeni Insignia çok daha fazla heyecan uyandıracak. 

Amiral gemimiz artık daha sofistike ve dikkat çekici; ama tüm bu zarafetin ortasında bile işin özünden uzaklaşmıyor: sürücüler ve yolculara en yeni teknolojilerle konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimini cazip bir fiyatla sunmak." 

Tamami ile yenilenen ön ve arka yüz; Ön Yüz; Yeni far tasarımı  Yeni LED Gündüz far formu - gelişmiş LED teknolojisi  Daha geniş ve alçaltılmış krom ön ızgara  Yeni ön tampon tasarımı ve mercek formlu yuvarlak yeni sis farları 

Arka Yüz;  Yeni LED arka farlar  Bagaj kapağında arka farları bölen ve boylu boyunca uzanan belirgin krom çıta Yeni arka tampon tasarımı Tamami ile yenilenen iç mekan ve yepyeni teknolojik özellikler; 

Yeni direksiyon tasarımı  Yeni gösterge paneli ve orta konsol tasarımı  Yenilenen klima kontrol düğmeleri Orta konsol'da 2 alternatif: 4" Renkli ve 8" Dokunmatik Renkli Ekran  Gösterge Panelinde 2 alternatif: 4" &; 8" Renkli Ekranlar  Touch Pad: 

Mevcut Insignia'da sunulan Turn-Push düğmesi yerine, dokunmatik kontrollü yüzey (üst sağ resim)  Keyless Go Sistemi: Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi  Ve daha birçok heyecan verici özellik... 

Yeni SIDI Motor Serisi; Uzun zamandır heyecan ile beklediğimiz Yeni SIDI benzinli motor teknolojisi Yeni Insignia'da: 1.6lt 170hp Turbo AT6  Daha yüksek performans, daha düşük yakıt tüketimi (1.6lt 170hp Turbo AT6 ortalama yakıt tüketimi 6.6lt / 100km) 

Yeni Gövde Tipi: Sedan ve Sports Tourer gövde tiplerine ek olarak yükseltilmiş şasiye ve 4x4 teknolojisi