Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT LEON SC TÜRKİYEDE SATIŞA SUNULDU

İspanya’da Yılın Otomobili seçilen Yeni Leon’un, daha dinamik ve sportif odaklı versiyonu Leon SC, ilk bakışta tasarımı ile öne çıkıyor.  ...

İspanya’da Yılın Otomobili seçilen Yeni Leon’un, daha dinamik ve sportif odaklı versiyonu Leon SC, ilk bakışta tasarımı ile öne çıkıyor. 

Keskin köşeleri ve dinamik kıvrımları ile bir Spor Coupe’den beklenen tüm agresif tasarıma sahip olan Leon SC, geniş ve göz alıcı renk kartelası ile de fark yaratıyor. 

Opsiyonel olarak sunulan Panoramik Sunroof , Full LED farlar ve sportif jantlar ile Leon SC sürüş keyfine keyif katıyor. Leon SC, ilk etapta Türkiye’de 1.2lt TSI 105hp DSG Style, 1.4lt TSI 140hp FR ve 1.6lt TDI CR 105 hp DSG Style motor seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

Leon SC’nin Style paketinde, Bluetooth sistemi, hız sabitleme, 16 inç alüminyum alaşım jantlar standart yer alıyor. Style donanımında, deri ve Alcantara koltuklar, SEAT Ses Sistemi, Navigasyon sistemi, 17 inç alaşım jantlar ve elektrikli panoramik Sunroof opsiyonel olarak sunuluyor. 

Dikkat çekici FR logosu, spor süspansiyon, ve alaşım 17 inç alüminyum jantların standart olduğu FR paketinde de Full LED farlar ve navigasyon sistemi de opsiyonel olarak alınabiliyor. 

Style donanım paketli 1.2 lt TSI 105 HP DSG 48 bin 750 TL’den başlayan fiyatlar ile alınabiliyor.milliyet