Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MAKYAJLANAN HONDA CİVİC AVRUPADA SATIŞA SUNULDU

Kompakt sedan sınıfının yerli üretim oyuncularından Honda Civic, kısa bir süre önce yenilenen yeni neslinin ilk makyajını geçirirken, araç ...

Kompakt sedan sınıfının yerli üretim oyuncularından Honda Civic, kısa bir süre önce yenilenen yeni neslinin ilk makyajını geçirirken, araç makyajlı haliyle şimdilik Avrupa pazarında yollarda olacak. 


Ülkemizde üretilen en uzun soluklu modellerden biri olan Honda Civic Sedan'ın son nesli yaklaşık 2 yıl önce Türkiye'ye merhaba demişken, aracın makyajlı versiyonu bazı Avrupa ülkelerinde tanıtıldı. 

Makyajla birlikte değişen ön bölümde büyütülüp belirginleştirilen ön ızgarayla birlikte yeniden şekillenen ön tampon dikkat çekerken, farlarda da küçük değişiklikler yapılmış. Makyajın etkisinin en çok görüldüğü yer olan arkadaysa basitliğiyle eleştirilen stoplar iki parçalı hale getirilip bagaj kapağına doğru uzatılmış. 

Elden geçirilen arka tamponun ortasına sis farı eklenirken, difüzör görünümlü orta bölüm de daha sportif bir görünüm yaratmış. İç mekanda bir önceki nesilde de çok modern görünen kokpit makyajla birlikte yeni havalandırma kumandalarına kavuşmuş. 

Makyajlı Civic Sedan'ın Türkiye'deki geleceğiyle ilgili olarak Honda Türkiye'yle iletişime geçtiğimizde aracın ülkemizdeki muhtemel en yakın satış tarihinin 2014 olduğunu öğrendik.SABAH